Wpis z mikrobloga

#!$%@? akcja. Zawsze jak robię zakupy to biorę swoją własną torbę. Nigdy nie miałem z tym problemu ale ostatnio w #zabka typ zwrócił mi uwagę, że woli abym pakował rzeczy do koszyka bo sprawniej mu się skanuje. Ok. Przed chwilą robiłem zakupy, zapakowałem rzeczy do mojej torby i poszedłem do kasy samoobsługowej aby nie zawracać mu głowy skoro to taki problem. Skanuje sobie rzeczy a tu nagle typ łapię mnie za bark i zaczyna się wydzierać, że on mi już zwracał uwagę aby nie pakować rzeczy do torby oraz, że mam już nie robić u niego zakupów. Trochę mnie zamurowało więc nie chciało mi się mu tłumaczyć, że mówił coś innego tylko wyrzuciłem rzeczy z torby na ladę i wyszedłem. WTF?

#zalesie #gownowpis
  • 184
a w Indiach srają na ulicy


@kotbehemoth: No zakładam, że jednak celujemy w kraje o trochę wyższej kulturze a nie Indie. Dzisiaj od cholery osób chodzi z własnymi torbami i większość osób pakuje rzeczy bezpośrednio.

Ktoś kradł, bo nie wyjmowal wszystkich zakupów z torby?


@Orowerbogatszy: Z koszyka też mogę nie wszystko zeskanować, no i co?

gosciu jakbys wzzedl do sklepu, pakował rzeczy do kieszeni, zatrzymala by cie ochrona i powiedziała,
@DooBeeDooBee: gosciu jakbys wzzedl do sklepu, pakował rzeczy do kieszeni, zatrzymala by cie ochrona i powiedziała, ze kradbiesz mimo, ze chciales zaplacic. No od tego jest koszyk


@hipokryzjawkutos: i nic by Ci nie zrobiła. Tak długo jak nie wyniesiesz czegoś że sklepu, lub nie robisz patroli, typu założę na siebie pełno ubrań. I wyjdę z przebieralni, tak długo nic Ci nie grozi.
@DooBeeDooBee: widzę że niektórzy ładnie się tu zesrali w komentarzach, więc podam przykład (oczywiście anegdotyczny) dlaczego czasem pakowanie do torby ma sens. Otóż zakupy zazwyczaj robię duże, bo na cały tydzień, ale czasem zdarzy się że różowy weźmie auto i muszę je ogarnąć zbuta. Wtedy zawsze pakuję w torbę bo dzięki temu wiem ile dokladnie dam radę udźwignąć i czy przypadkiem ten dodatkowy soczek albo czteropaczek harnoli nie będzie już ponad
#!$%@? akcja. Zawsze jak robię zakupy to biorę swoją własną torbę. Nigdy nie miałem z tym problemu ale ostatnio w #zabka typ zwrócił mi uwagę, że woli abym pakował rzeczy do koszyka bo sprawniej mu się skanuje. Ok. Przed chwilą robiłem zakupy, zapakowałem rzeczy do mojej torby i poszedłem do kasy samoobsługowej aby nie zawracać mu głowy skoro to taki problem. Skanuje sobie rzeczy a tu nagle typ łapię mnie za bark
via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@DooBeeDooBee: chodzi o to, że ludzie kradną i robią to na potęgę. Sam pracowałem kiedyś w sklepie i ludzie są w stanie zakosic nawet batona za 2zl aby tylko być do przodu. Więc moim zdaniem chłopu pewnie pojechali po pensji za braki i teraz bardziej pilnuje towaru, a ludzie zwyczajnie pakują swój towar do torby i albo nie wyciągają wszystkiego do liczenia albo mówią "Paniee ja zem to w innym sklepie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
albo nie wyciągają wszystkiego do liczenia albo mówią "Paniee ja zem to w innym sklepie kupił".

@Skowyrny_Johnny: To trzeba sobie ochroniarza postawić, niech śledzi. Nie ma żadnego obowiązku używania koszyków, tak samo jak nie ma obowiązku oklejania plecaków w marketach. To że ktoś nie ogarnia biznesu albo nie potrafi wkalkulować strat, nie znaczy że każdy ma być traktowany jak złodziej i pomiatany przez sprzedawcę. Zakupy można nosić w zębach, spodniach, plecaku