Wpis z mikrobloga

Ale afera u mnie na wsi dziś xD

Rano zobaczyłem, że przed domem ludowym jest pełen parking aut. Przez cały rok praktycznie nic tam się nie dzieje ( kilka imprez okolicznościowych) więc już zapaliła się lampka, że będzie na wsi jakiś event o którym nie wiem.
Co się okazało, ogromną społeczność ludzi zorganizowała na Fejsie (prawdopodobnie za pośrednictwem dziewczyny z mojej wioski będącej w tej grupie) spotkanie z księdzem uzdrowicielem ojcem Łukaszem Prausa (chyba tak się to pisze)

Od 10 zaczynały się zjeżdżać auta, obecnie całą wieś #!$%@? autami z całej Polski i nie tylko. Dojeżdżają ciągle nowi. Ojciec Prausa Wielki Mistyk ( tak został nazwany przez kobietę której spytałem kto tu wbija) ma być dopiero o 19.
#wies #heheszki #patologiazewsi #takaprawda

U mnie przy drodze i na terenie zielonym przed domem pełni aut poparkowanych, wiekszość proponuje opłatę, ale odmawiam ofc bo to jednak zdesperowani chorzy ludzi którzy szukają czego tylko mogą. Jakąś kobitka z mężem przejechała 1000km z Niemiec żeby pomóc umierającej 29 letniej córce która osieroci 2 letniego szkraba.

Tak czy siak wioska tętni życiem jakby jakiś odpust był czy inny festyn parafialny. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_1652526492SJl6cOXftA8VqgBBpXoBSr.jpg
  • 13
@krystiano_ps3

@nerana112: bierz po stówce od każdego, do wieczora będziesz bogaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ten hochsztapler kroi ich na znacznie większą kasę, więc nie miej skrupułów

Możliwe, ja rozmawiałem z kilkoma z tych ludzi. Serio zdesperowani, nic innego im nie zostało ( ͡° ʖ̯ ͡°)