Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@KubaJam: Nie miej litości! U mnie taka małpa zakładała gniazdo w domku dla dzieci, przeniosłem gniazdo gdzie indziej razem z nią, to wróciła i użądliła córkę sąsiada. Osy to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@KubaJam: Stary, to żeńszeń( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu mu inscenizujesz,, że to żenszen? Nie kompromisuj się. Trzeba wynająć specjalistę do usunięcia gniazda za kokosalne pieniądze.
PS: jak masz do mojej wypowiedzi jakieś żaluzje to sobie daruj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaJam: miałem w cholerę większe gniazdo w zeszłym roku na drzwiach od bagażnika. Raz zagazowałem raidem to tydzień później zrobiły kolejne gniazdo po drugiej stronie () dopiero jak wyjechałem na odludzie i znów zagazowałem to miałem spokój
  • Odpowiedz
  • 0
@KubaJam to prawdopodobnie klecanka polna, jeżeli dobrze kojarzę to potrafi konkretnie użądlić więc uważaj. Z tego co pamiętam ma jedno z najwyższych wyników w skali bólu Schmidta wśród owadów z Europy.
Więc spoko jakbyś nie zabijał ale dobrze by było wywieźć gdzieś daleko od człowieka. Jak cos gatunek dość pospolity w naszym regionie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KubaJam: RAID na osy i albo nawet niebieski na muchy też jest dobry. Ostatnio szerszenia nim załatwiłem. Został pokryty aż zrobiła się piana i nie czekałem aż padnie tylko go zdepnąłem. Polecam.
  • Odpowiedz
  • 9
Ja #!$%@? co tu się dzieje. Wstawiłem post i zacząłem malować przedpokój a tu 40 komentarzy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)



  • Odpowiedz