Wpis z mikrobloga

@rmk93: to fiat jest, znajdź mi fiata bez korozji XD pomaluje to jakimś blachogumem i już pan diagnosta stwierdzi stan wzorowy, tyle warte te przeglądy, ale nie zrobię tego, bo jestem leniwy i nie mam podnośnika
@rmk93: panie, po takim malowanku to będzie jeszcze bardziej gniło, bo wilgoć i tak dostanie się gdzieś tam do środka profilu, a nie będzie miała ujścia, bo będzie przykryta tym pięknym gumowym malunkiem. Auto rdzewieje i tyle, ale nie jest szrotem, żeby mu nie podbić przeglądu, to wszystko
@Dimetox: ja od lat do Łańcuta jeżdżę, z przyzwyczajenia, przy okazji rodziców odwiedzę, i tam w jednej ze stacji nie robią takich problemów jak auto jest sprawne. Znajomej w salonie Toyoty zasugerowali żeby od razu zrobiła konserwację to dłużej jej posłuży ¯\_(ツ)_/¯
@rmk93: druga elektroda.
@Dimetox: unikaj raczej watkemów, mam całą listę do czego się przyczepią jak tylko chcą… Ja raczej próbowałbym po okolicznych wioskach odwiedzić ale zamiast próbować weź szpraja i będziemy malować, byle jak byle przykryło.
W ogóle na Podkarpaciu jeżdżą największe składaki a na przeglądzie wymagają cudów. Pojedziesz gdzieś dalej i nagle auto masz eleganckie. Policja podobnie ma różne standardy. ¯_(ツ)_/¯
A już hitem było odmówienie wyregulowania świateł bo
@rmk93: Jakbym nie robił tu przeglądów to pewnie przyznałbym Ci rację. Nie wiem jak kolega @Dimetox: ma zjedzonego swojego fiacika ale wiem jakie auta odrzucają z powodu rdzy a jaka przykryta farbą rdza przechodzi. Śmiechu warte całe te. Możesz śmiało wychodzić z domu, bez obaw, że komuś złamie się auto.
Zaprawdę powiadam, jeśli znajdzie się choć jeden spec, który podbije to znaczy, że auto jest dobre. ( ͡° ͜
@Aggy7: no ja właśnie zawsze na watkem jeździłem, bo tam wszystko przechodziło, ale tym razem owy watkem jest zamknięty chyba na amen, więc pojechałem na inny i tam mi koleś powiedział, że auto nie nadaje się na przegląd i to mnie zdziwiło "lekko", bo auto nie jest w stanie agonalnym, nie jest też w stanie złym, a parę bąbli gdzieś z tyłu na progu raczej nie zagraża bezpieczeństwu użytkownikowi @rmk93:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dimetox: babę jakąś puść, ja jak byłam to się panowie dowartościowywali, że są tacy mądrzy a ja udawałam debila i zero zastrzeżeń ( ͡ ͜ʖ ͡)