Wpis z mikrobloga

Jestem ciekawy, na premierę jakiej #gry wykop czeka najbardziej. Mówię teraz o tych, które są już oficjalnie zapowiedziane i znamy mniej więcej datę premiery i l tych, które macie nadzieję, że niedługo wyjdą. Możecie podrzucać też te, które raczej na pewno nie będą kontynuowane, a szkoda, bo chętnie byście zobaczyli dalsze losy bohaterów.
Ode mnie #hogwartslegacy i druga część #kingdomcomedeliverance #kcd
#gry #pytanie #grajzwykopem #ps4 #ps5 #xbox
OdmieniecGerwant - Jestem ciekawy, na premierę jakiej #gry wykop czeka najbardziej. M...

źródło: comment_1652719291YN9ugkSFUhkcxgwwbMSEpH.jpg

Pobierz
  • 27
@OdmieniecGerwant: jeśli kiedykolwiek wyjdzie Fable 4 to może wreszcie skuszę się na zakup nextgena. Póki co tylko patrzę co wychodzi i jeszcze nic mnie nie przekonało do przejścia z PS4. Co do tego Harryego Pottera to mam odczucia i obawy podobne do @jerry_owies.
@OdmieniecGerwant: czekam ale bez super hype'u na Baldur's Gate 3, Skyrim 2, Avowed i Fable 4, mam nadzieję że na którejś się miło zaskoczę (poza BG3 bo już wiem że EA jest bardzo dobry) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OdmieniecGerwant: The Elder Scrolls 6, The Guild 3, Baldur's Gate 3, God of War: Ragnarok - te najbardziej. A oprócz tego na pewno zagram w Horizon: Forbidden West, Gotham Knights, Suicide Squad, Stray, Gollum, Hogwarts Legacy, może Forspoken. Aktualnie od ponad pół roku łupię w The Elder Scrolls Online, do którego na dnia ma wyjść nowy dodatek. Tak więc jest co robić ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OdmieniecGerwant: czekam na ogłoszenie które z pośród studiów Microsoftu dostanie zielone światło dla nowego Fallouta bo Bethesda jest zajęta. Obsidian też ale jest jeszcze inExile i mam nadzieję że coś się tam dzieje w tym kierunku.
@OdmieniecGerwant: Poza nowa Zeldą, God of Warem i Starfieldem to najbardziej czekam na Hollow Knighta Silksong. A z takich nieco bardziej randomowych to Indiana Jones od Machine Games i Redfall od Arkane, oba to taka troche niewiadoma, ale te dwa studia deweloperskie do tej pory dowozily mocno.
@M_V_T: Nie dodałeś, że przy okazji będziesz musiał poczekać na tak z 7 dlc, żeby się w tej gierce od parażydów dało coś zrobić (chociaż Victoria ze wszystkich grandstrategy od paradoxu ma chyba najmniejszy problem z matowością bez dlc)
@OdmieniecGerwant: W zapowiedziach Hogwarts Legacy wydaje się bardzo fajny, ale nie ma sensu czekać na jakąkolwiek grę wg mnie, bo jest tak dużo do ogrania tych, co są na rynku, że i tak nie mam na wszystko czasu.