Wpis z mikrobloga

Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodniej Polsce, tyranie u Janusza po 10-12 godzin na dobe, wszystkie dziewczyny uciekły z tej dziury - perspektyw na zwiazek brak.. Zresztą jaki związek z tym wyglądem ? Przegrana na loterii genetycznej, krzywe zęby (dobrze że w miare zdrowe) zakola, niski wzrost i sylwetka skinny-fat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas się oswajać ze sznurem
#przegryw #polskiedomy #gownowpis #gorzkiezale
Pobierz emulegator - Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodni...
źródło: comment_1652770803I0pnHKtg38e4egAJQUUetZ.jpg
  • 84
@emulegator: Jak chcesz to spróbuj złożyć papiery do vw w poznaniu, bo zaczyna sie rekrutacja, daja odrazu umowe na 18 miesiecy. Kokosów nie ma, ale lepsze to niz tyranie u janusza. Z wymogów to rece i nogi, reszty nauczą. Na start gołej pensji jest 3500zl(14 wyplat w roku), wiec wystarczy na przeżycie. Poznan da ci o wiele wieksza swobode i perspektywy niz male miasteczko na wschodzie.
Do tego dodatki i nadgodziny
@Fanatyk_Wedkarstwa:
Uno to nie uważam się za przegrywa, reaguje tylko na brak poszanowania dla logiki.
Ale co ma do mnie docierać? Twoje chłopskie rozumowanie XD?, Na razie nie przedstawiłeś żadnego dowodu na swoje hipotezy. Nie wiem w jaki sposób domniemany przegryw ma samoistnie zmienić swoje życie, to tak jak wymagać od kaleki, aby wyrosły mu nogi, jest to po prostu fizycznie niemożliwe.
Na razie nie przedstawiłeś żadnego dowodu na swoje hipotezy


@Tessadija: Jakbyś umiał czytać to byś zrozumiał, że nie mam zamiaru przedstawiać Ci żadnych dowodów bo mam #!$%@? w to co sobie myślisz. Jesteś przegrywem a z przegrywami z wykopu się nie dyskutuje bo to nie ma sensu i tyle. Nic do was nie dociera. Nie mam zamiaru po raz setny się wdawać w bezsensowne kłótnie z przegrywem.

Nie wiem w jaki
@Fanatyk_Wedkarstwa:
Oczywiście musi lecieć ad personam, pisałem że nie uważam się za przegrywa ale do ciebie jak widać nie dociera słowo pisane. Nie przedstawisz argumentów bo ich nie masz, wyrazy twojej frustracji tylko to potwierdzają.

To żeś teraz #!$%@?ł z tym kaleką xD Wyobraź sobie, że są ludzie którzy mieszkali na wsi jak OP ale np postanowili wyjechać z takiego #!$%@?. Takich ludzi jest masa.


Niczego to nie dowodzi, to tak
@Panczenisci: Jakieś mityczny chad tutaj się przewija non stop co ma piękne umięśnione ciało z samych genów XD

@emulegator: Chcesz dobrze wyglądać idź ma siłownie. Nic się samo nie zrobi, każdy dobrze wyglądający facet #!$%@? tam kilka razy w tygodniu