Wpis z mikrobloga

Heja #strava Stravomaniacy, ostatnio zauważyłem że sporo osób olewa temat albo w ogóle o tym nie wie, ale możecie sobie ustawić promień prywatności, tj. Wy widzicie gdzie trasa się zaczyna i kończy(jeżeli startujecie/kończycie przy swoim adresie), ale wszyscy inni już nie. Dla nich, w niektórych przypadkach, trasa zaczyna się nawet 1km dalej co daje już sporo swobody.

JAK to zrobić, macie tutaj: https://mashable.com/article/how-to-create-a-privacy-zone-on-strava
Można też zrobić to przez stronę internetową w ustawieniach, ścieżka podobna.
Zanim mi ktoś wyjedzie, że można przecież z przecięcia okręgów na bazie wielu aktywności to wyznaczyć - no można, ale przynajmniej wymusza to pokombinowanie, a nie jest podane na tacy.

Zawołam #rowerowetrojmiasto bo generalnie wiem że większość z nas tych aktywnych tutaj wzajemnie się kojarzy, ale świrów na Wykopie i w internecie nie brakuje, a to Wasze wrzutki mi dały do myślenia bo coraz śmielej wrzucacie też na Wypok linki do swoich jazd z podanymi na tacy wszystkimi danymi.

#prywatnosc #bezpieczenstwo #szosa #mtb #rower
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - Heja #strava Stravomaniacy, ostatnio zauważyłem że sporo os...
źródło: comment_16527726678jr2ypXK5MALzAmzuvPxpv.jpg
  • 11
Zanim mi ktoś wyjedzie, że można przecież z przecięcia okręgów na bazie wielu aktywności to wyznaczyć - no można, ale przynajmniej wymusza to pokombinowanie, a nie jest podane na tacy.


@Wyrewolwerowanyrewolwer:
Nie całkiem, bo oprócz tego, że ustawiasz promień prywatności swojego domu/pracy to Strava losuje przesuniecie środka tego okręgu, więc triangulacja środka okręgu może być setki metrów od lokalizacji chowanego miejsca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można też zrobić to przez stronę internetową w ustawieniach, ścieżka podobna.

@Im_from_alaska: @Wyrewolwerowanyrewolwer: @Yurakamisa: @PurpleHaze: @dablju_: @Polinik:

IMHO najlepiej dodać na Stravie adresy do chowania oraz ustawić

Hide the start and end points of activities no matter where they happen

Chociaż zauważyłam, że to nie zawsze działa i jak się zatrzymuję u kogoś/gdzieś to dla pewności zawsze później edytuję map visibility.

Instrukcja obrazkowa w komentarzu
Pobierz ZkropkaoNa - > Można też zrobić to przez stronę internetową w ustawieniach, ścieżka p...
źródło: comment_1652774426irT0J0tlxVJF7OOWuk05Zo.jpg