Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anonymous_derp: Czekaj czyli przygotowanie smacznego posiłku jest niemoralne, ale sypanie przypraw na ziemniaki żeby miały jakiś smak jest spoko? Przecież to czysta hipokryzja. Albo próbujesz oszukać nas albo siebie.
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: Ziomek tak obserwuje Ciebie i te Twoje jedzenie od jakiegoś czasu i nasuwa mi się tylko jedno pytanie. Czy Ci się te #!$%@? ziemniaki jeszcze nie przejadły? Ja rozumiem, że dieta, że chcesz żyć w zgodzie ze sztuką lowfatu ale to weź sobie kup od czasu do czasu jakiegoś kalafiora czy innego brokuła, dodaj przynajmniej jakąś cebule do tych ziemniaków czy cokolwiek. Przecież to #!$%@?ć idzie żrąc same ziemniaki z
  • Odpowiedz
@Fifeczek:
OP jest zapisany do mini badania, które bada wpływ diety ziemniaczanej na ciało człowieka (głównie waga i samopoczucie, inne takie, ale jest dość szeroka dobrowolność). Z tego co czytałem, to można jeść tylko ziemniaki, ale niektórzy też dodawali oliwę/olej (małe ilości)? Nabiał na 100% jest niedozwolony, tak samo inne rzeczy, choć w sumie nikt tego jakoś nie kontroluje, ale OP to sumienny człowiek i podszedł to tematu na poważnie, to
  • Odpowiedz
Czekaj czyli przygotowanie smacznego posiłku jest niemoralne, ale sypanie przypraw na ziemniaki żeby miały jakiś smak jest spoko? Przecież to czysta hipokryzja. Albo próbujesz oszukać nas albo siebie.


@RandyBobandy: Takie komentarze są m.in. przyczyną mojej postępującej wrogości wobec wścibstwa i wypytywania o sprawy nie będące interesem pytającego. Czy zrozumiał przekaz tego co napisałem? Nie. Czy wywiódł z tego absurdalne wnioski? Tak. Czy podzielił się nieproszoną opinią? Oczywiście. (
  • Odpowiedz
Ziomek tak obserwuje Ciebie i te Twoje jedzenie od jakiegoś czasu i nasuwa mi się tylko jedno pytanie. Czy Ci się te #!$%@? ziemniaki jeszcze nie przejadły? Ja rozumiem, że dieta, że chcesz żyć w zgodzie ze sztuką lowfatu ale to weź sobie kup od czasu do czasu jakiegoś kalafiora czy innego brokuła, dodaj przynajmniej jakąś cebule do tych ziemniaków czy cokolwiek. Przecież to #!$%@?ć idzie żrąc same ziemniaki z przyprawami XD
  • Odpowiedz
Jak zawsze piękne i zróżnicowane jedzonko, nawet na Instagramie nie ma takich smacznych rzeczy( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na poważnie, jak u Pana wygląda obecnie sprawa z postem? Są jakieś plany na post po eksperymencie ziemniaczanym?


@DonislawDev: Raczej nie. Być może na Adwent. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
HEDONISTYCZNE podejście do życia, w tym wymaganie wykwintności w potrawach, jest NIEMORALNE.


@anonymous_derp: Z ciekawości, czy realizujesz to podejście również w innych aspektach swojego codziennego funkcjonowania? Np. nosisz ciągle te same ciuchy tak długo aż się rozpadną, bo zapełnianie szafy nowymi ubraniami to hedonizm? Albo myjesz się tylko zimną wodą i szarym mydłem, bo ciepła woda i zapachowe szampony to zbędna wykwintność?
  • Odpowiedz
Z ciekawości, czy realizujesz to podejście również w innych aspektach swojego codziennego funkcjonowania? Np. nosisz ciągle te same ciuchy tak długo aż się rozpadną, bo zapełnianie szafy nowymi ubraniami to hedonizm? Albo myjesz się tylko zimną wodą i szarym mydłem, bo ciepła woda i zapachowe szampony to zbędna wykwintność?


@HrabiaTruposz: Nie Twój interes. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz