Wpis z mikrobloga

Pamietacie [wpis o bolacym #!$%@?](https://www.wykop.pl/wpis/62281843/ja-#!$%@?-mircy-mam-chyba-jakas-infekcje-#!$%@?-/)? Ku mojemu zdziwieniu naprawde wiele osob zainteresowal moj #!$%@?. Plusowaliscie ten komentarz wiec wolam i opisze na szybko co sie wydarzylo od tamtego czasu

Pierwsze co zrobilem to jak zalecaliscie udalem sie do lekarza. Lekarz wysluchal, powiedzial ze moze jakis piasek, jakies inne #!$%@? i jak wiekszosc z was zalecil furagine. Od razu do sklepu i pakowalem w siebie nadmiarowe ilosci tego leku.
Jak sie okazalo pomagalo na chwile - mialem jeszcze inny problem z #!$%@? ale to moze na inny wpis

Juz sie uradowalem ze znalazlem rozwiazanie mojego problemu az do dzis

Naprawde niefajnie sie probuje zasnac caly zlany potem ze szczypiacym jak #!$%@? #!$%@? po odlaniu sie xD Od razu czulem ze bedzie #!$%@? i z kazda minuta bylo coraz gorzej, a zaraz trzeba wstawac, nawet czlowiekowi sie wyspac nie da

Jak cos to z badan z moczu nic nie wyszlo, wiec w sumie to #!$%@? wie co to jest

Niedlugo lekarz runda druga, bo tak sie dluzej nie da

Plusujacych komentarz pod tym wpisem bede wolac do dalszych wpisow

#urolog #urologia #lekarz #problem
  • 116
@janekhe
Zrob sobie badanie np posiew moczu, lub badanie ns choroby weneryczne PCR. Jezeli bedzie ok, to moze to byc nadwrazliwosc nerwu sromowego. Odstaw kofeine we wszelkiej postaci. Odstaw cukier, slodkosci i weglowodany, zeby zminimalizowac stan zapalny. Jedzvduzo warzyw.
Zacznij sie rozciagac. Poszukaj na youtube filmow o CPPS/Chronic Pelvic Pain Syndrome.
Postaraj sie wyrownac obciazenie miednicy i wyeliminowac wszelkie rzeczy ktore moga negatywnie wplywac na stawy biodrowe np noszenie duzych rzeczy w