Wpis z mikrobloga

@zlowroga_ostryga stricte wzdłuż plaży coś mi świta, że kilka lat temu fragment w Międzyzdrojach otworzyli. Ogólnie tak żeby była jakaś dłuższa promenada typowo nieoddzielona niczym od morza to raczej nie znajdziesz, przynajmniej ja z buta przeszedłem od Świnoujścia do dziwnowka i takowego deptaka nie stwierdziłem po drodze
  • Odpowiedz
Najlepiej spokojna miejscówa, bez tłumów i hałasu,


@zlowroga_ostryga: spóźniłaś się 10 lat. ewentualnie czerwiec, wrzesien.
Z promenad z tych co kojarzę odcinek Kolobrzeg-Ustronie, Ustka, Dźwirzyno, tak jak ktoś pisał Sarbinowo oraz odcinek Mielno-Unieście.
W sumie każde z tych miast jest spoko. Ewentualnie Darłówko Wschodnie, bez promenady, ale płytka plaża.
  • Odpowiedz
@zlowroga_ostryga: Będę monotematyczny, ale spokojnie mogę powiedzieć, ze gdziekolwiek w Helu znajdziesz lokum to do zatoki masz max 10 min spacerkiem do zatoki i 30 min promenadą nad samo morze (raz można) :) z wózkiem Hel świetny, tylko nie planuj przyjazdu w piątek czy niedziel i podobnie nie wracaj z niego to w korkach nie będziesz stał :)
  • Odpowiedz
@jariosalieri: Kurcze, ponad 10 lat temu jeździliśmy z rodzicami do Kołobrzegu i pamiętam tłumy :D Planujemy wypad w czerwcu, wiadomo, że nie oczekuję pustej plaży, ale może chociaż nie będzie stał parawan na parawanie. Dużo osób podpowiada Sarbinowo, nawet nie wiedziałam, że jest jakiś deptak z Mielna do Unieścia.
  • Odpowiedz
Kurcze, ponad 10 lat temu jeździliśmy z rodzicami do Kołobrzegu i pamiętam tłumy :D


@zlowroga_ostryga: bardziej chodziło mi o to, że zabudowano już nawet małe miejscowości :) Deptak jest całkiem sobie.
Co do Sarbinowa szukałbym pokoi zaraz przy plaży, jest sporo takich obiektów, szczególnie w stronę gąsek. Najlepiej wejść na google maps i podzwonić.
PS. na booking jest mało ofert. Nocowanie, facebook, przy morzu itd..
jariosalieri - > Kurcze, ponad 10 lat temu jeździliśmy z rodzicami do Kołobrzegu i pa...

źródło: comment_1652901899GSXdnM51FepQh7WlKAuAzO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zlowroga_ostryga: czasem przejeżdzam rowerem przez Sarbinowo i widziałem dużo budynków przy samej plaży i to wyglądających na w miarę rozsądne cenowo. No i polecam google maps, bo od razu są opinie i kontakt do właściciela. Booking bierze prowizję, więc dzwoniąc może być taniej. Udanego wypoczynku!
  • Odpowiedz