Wpis z mikrobloga

@WoodyAllin: Po co całą ta dyskusja? Chcieli CV, to je wyślij i czekaj na odpowiedź. Albo nie wysyłaj i olej, skoro od początku kręcą z kasą.

Ja wiem, że w bańce IT zasady nie muszą odpowiadać reszcie świata, ale zdarzały mi się analogiczne sytuacje i wtedy albo bez słowa podsyłam CV albo po prostu piszę, że nie jestem zainteresowany. Po co bawić się w moralizowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡
@bodziodestruktor: @WoodyAllin: wiem że żyjemy w innych światach, w moim to ja otrzymuje oferty pracy i zwykłem ignorować te wiadomości bez podanej stawki. Ale świat ma zostać ujednolicony, niedługo mają zamiar wprowadzić powszechny nakaz podawania wynagrodzenia - niestety może nie być to takie rewelacyjne, widzimy już ciekawe zabiegi w tym kierunku. MPK, Lidl, Biedronki itd - podają np. Magazynier 6000 brutto! Ale... jak się zagłebimy, jest to pensja po dwóch
powszechny nakaz podawania wynagrodzenia


@xevske: Przecież to jest nierealne, jeżeli nie zmieni się mentalności. Jeżeli ktoś płaci mało i niezachęcająco, to jakiś świstek nie zmieni podejścia i nadal będzie starał się jak najbardziej ukryć realne stawki.

Czekam z niecierpliwością na wprowadzenie takiego przymusu, a potem kwik po pół roku, że w sumie niewiele się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deni28s: to jest #!$%@? hit, juz sie powstrzymywalem zeby tam #!$%@? nie rzucac ale uznalem, ze takie "grzeczne" podejscie na pewno bardziej ich #!$%@? :) dla mnie to jest po prostu żart ale czego sie spodziewac po januszexie. To #!$%@?, ze są zadowoleni z warunkow finansowych... Pani z hr i prezes na pewno są zadowoleni a robole tacy jak ja pewnie 3 zmiany i obcięte nadgodziny