Wpis z mikrobloga

@bodziodestruktor: jak to po co ta dyskusja, zadalem normalne pytanie zwiazane z widełkami, zeby oszczedzic swoj i ich czas. Rozumiem, ze w innych branżach wyglada to zupelnie inaczej :) nie szukam pracy, tylko sie rozglądam za czymś lepszym bo jestem juz w jednym januszexie i oprocz zarobków nic mnie tu nie trzyma, w dodatku "prezes" uznał, że obcina nam dodatek nocny i płaci za nadgodziny jak za kazdą normalną godzinę co
jak to po co ta dyskusja, zadalem normalne pytanie zwiazane z widełkami, zeby oszczedzic swoj i ich czas.


@WoodyAllin: No ja rozumiem co miała na celu, tylko zastanawiam się, po co takie rozpisywanie się, moralizowanie - straciłeś czas na tworzenie tych wiadomości, a oni jak kręcili przy podawaniu widełek, tak kręcić będą nadal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pytanie o widelki placowe to oszczednosc czasu


@Miszcz_Joda: Niby w jaki sposób. Zapytaj mnie o widełki w mojej firmie i powiem ci 3k-30k. Co niby z tym zrobisz, skoro to prawda z jednej strony, a z drugiej nic ci nie daje.

A co do ciebie @WoodyAllin

To moim zdaniem całkiem normalne, że jakaś oddelegowana osoba do znalezienia pracownika - ma go znaleźć "jak najtaniej". Nic w tym zaskakującego, bo praca to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WoodyAllin: ja ostatnio miałam na rozmowie kwalifikacyjnej pytanie, co mnie motywuję do pracy, prosto z mostu powiedziałam, że pieniądze


Nie wiem kto wierzy w bajki, że ludzie zatrudniają się z czystego powołania, a nie dla kasy. Takie podchody to marnowanie czasu potencjalnego pracownika i pracodawcy. Chyba tylko HR mają na nią czas ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WoodyAllin: ja ostatnio zobaczylem ogloszenie na stanowiska analityka ds zakupow - wymagania mieli takie ze znac excela plus mile widziane doswiadczenie w zakupach. Kulturalnie napisalem, ze jestem zainteresowany, zapytalem o widełki zaznaczajac ze excela mam wymasterowanego (w tym powerquery, powerpivot), doswiadczenie jako zakupowiec dwuletnie. Jaka odp? Odpisal mi sam pan prezes "stawka jest ustalana indywidualnie od umiejetnosci i doswiadczenia, prosze przeslac cv" XD podziekowalem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WoodyAllin: ogólnie jeśli ktoś ma doświadczenie w branży, to wie jakie są zarobki. Poza tym to jego firma i to on decyduje co jest ważniejsze przy zatrudnianiu. Osobiście też wolałbym najpierw pogadać z kandydatem a potem ustalać widełki, bo jednak nie zawsze doświadczenie idzie w parze z pracowitością i miękkimi umiejętnościami.