Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@crest:

@stanleymorison:

W jaki sposób jego stary pomógł mu rapować i być znanym wśród młodzieży? Nie wiem, czy hajsem możesz spowodować, że ktoś będzie chciał słuchać piosenek twojego syna xd


Ty serio?
Mógłby byc nawet najlepszym raperem młodego pokolenia, ale bez promocji i dojścia do mediów śpiewałby że co najwyżej w lokalnych klubach i domach kultury.

To tak jakby pytał w jaki sposób kasa pozwala podrywać Julki.
W jaki sposób Mata stał się sławny dzięki staremu? XD Wydaje mi się, że to bardziej stary Matczak stał się znany dzięki młodemu. Jego stary to był znany, ale chyba dla ludzi siedzących w polityce.


@stanleymorison: Stary Marczak już wcześniej był bardzo dobrze znany w środowisku "newsweekowym". Teledysk młodego Matczaka nie wzbudziłby większego zainteresowania, gdyby ktoś nie zauważył, że to jest syn tego prawnika, co krytykuje PiS i mówi o prawie
Uzupełnienie, bo niechcący wysłałem za szybko. Młody Matczak raczej nie dostał dużego wsparcia od ojca, ale gdyby nie nazwisko to nikogo by nie obchodził. I nie oszukujmy się, sprzęt muzyczny raczej kupili mu rodzice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie stary nie jedne drzwi otworzył w telewizjach ale mysle ze sami by tez odniesli sukces muzyczny. tak samo kwiat jabloni


@Arcyksienciuniu: Nie sądzę, młodzi Cugowscy są strasznie pretensjonalni i mają bardzo słabe piosenki. Gdyby nie mieli wsparcia od ojca to śpiewaliby najwyżej w klubach. Kwiat Jabłoni należy jednak do innej ligi, bo to rodzeństwo potrafi śpiewać i ma na siebie pomysł.