Wpis z mikrobloga

Kilka godzin temu zrobiłem wpis na temat broni w US. Zostałem zalany komentarzami (co cieszy). Temat broni to gorący temat posiadający licznych zwolenników jak i przeciwników. Głównym argumentem przeciwko broni jest -a jakże- jej użycie w publicznych miejscach. Matoły z #hoplofobia mentalnie masturbują się statystykami, gdzie widnieje mniej strzelanin w krajach z trudnym dostępem do broni. Niestety ich szare komórki nie pozwalają im ogarnąć, że to jest zupełnie normalne. Kraj pozbawiony transportu ziemnego nie będzie posiadać wypadków w transporcie, cyk kolejny argument za brakiem transportu. Niewygodnym faktem dla zamordystów jest przykład Szwajcarii, która do 99' posiadała praktycznie najbardziej liberalny dostęp do broni na świecie i w dalszym ciągu jest doskonale uzbrojona, lecz niestety z istniejącymi już regulacjami. Także kraje z wysokim poziomem uzbrojenia obywateli jak Finladnia, Niemcy, Austria, kraje skandynawskie, lecz z istniejącymi regulacjami są spokojnymi miejscami do życia. Problem musi leżeć gdzieś indziej.( ͡° ͜ʖ ͡°)


#libertarianizm #4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz Piwniczny_haker - Kilka godzin temu zrobiłem wpis na temat broni w US. Zostałem zalan...
źródło: comment_16537432359f6lrSMHiBXj7w051twJiI.jpg
  • 3