Wpis z mikrobloga

@Wyczopek: największe szkodniki dla młodych ludzi, którzy są zapatrzeni w tych głąbów mówiących, że są naturalami.

Ogadalem ich cos koło w 2k15-16 nie pamietam. I wtedy wszyscy sztywno mówienie o naturalnym sporcie, i odżywki (XD).

Później ten robur(?) czy ten drugi co inteligenty jest jak robur (XD) wyszło, że była kłuta dupa.

Nie mam żadnego problemu z tym, że się wspomagają, tylko niech przestaną okłamywać te biedne dzieci co kupują od
@Wyczopek: mi się chce czasem płakać jak taki oszukista #!$%@?, że wystarczą dobre chęci bo wiem, że nigdy nie będę miał takiej sylwetki nawet jakbym żywił się tym dopingiem (ze względu na choroby i wrodzoną niepełnosprawność). A tu przyjdzie taki nafaszerowany i gada, że MUSISZ MIEC CHĘCI. Co on #!$%@? wie? I mimo, że już pogodziłem się z faktem, że do końca życia zostanę suchoklatesem, to jak słyszę takie #!$%@?, że
@M-ever: ale o czym ty mowisz? On to mowi to statystycznego odbiorcy, nie boerze pod uwage ciebie i twoich wad.
Jesli jestes srandardowym mirkiem, bez zadnych odchylen to sie wyrobisz, a ty nie mozesz oczekiwac, ze swiat sie bedzie do ciebie dopasowywal.
Wiem co mowie, tez bie moge cwiczyc, a mam juz 30lat i poukladalem to juz dawno we lbie.