Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dzięki odzew i pozytywne porady!

@losowynick13: @Tata_Kasi: Faktycznie może jeszcze trochę zejdę z deficytem. Wyrzuciłem całkowicie słodycze i przekąski. Miałem dużego głoda i poczytałem troche o diecie IF. Co prawda nie stosuje jej w wariancie 18/6 tylko 14/8 ale dużo mi pomogła w ograniczeniu apetytu. Ale to stosuje jako wspomaganie podstawowo liczę kalorie. Z warzyw robie mieszanki warzywne z mrozonek do zupy czy drugiego dania, ale wczoraj świeże buraczki były.
Ja mam taką technikę, że jak koło 18 czujesz głód to schudniesz. Oczywiście, po tej godzinie już nic nie można jeść. Tak jak napisała osoba w 1 komentarzu, 1kg w miesiąc to coś tutej num ciulosz. Ja w maju schudłem blisko 3kg z 72,5 na 69,5 a maj się jeszcze nie skończył, przy 172cm. Tylko same spacery, 434 tys kroków. Od połowy maja liczę ile zjem, obecnie okóło 1800-2000 kcal. Powodzenia!
Oczywiście, po tej godzinie już nic nie można jeść

@butcher_borys: XD, nie powielaj takich glupich mitow.

Przydało by się pewnie coś siłowego bo mięśni w ogóle niema.

@komandor55: przydaloby sie, ale musiałbyś robić mase, a nie redukować ją.
Jak lecisz w dół to git, robisz wszystko dobrze i nie sluchaj takich glupot jak to co zacytowalem wyzej. Tez mam te wadę z barkami i to przez kompa.
Z zapychaczy polecam
@komandor55: Jezu chłopie weź się za siebie bo ciało wyglada na 46-50 letnie.

Z wad, lekka skolioza boczna, zaburzenie lordozy lędźwiowej, na zdjęciu nie widać co się dzieje z odcinkiem piersiowym (poza skolioza), asymetria w budowie klatki - tutaj i bark i klatka to jedna z 1 rzeczy do poprawy.

Asymetria w napięciu łopatek (zapewne przez spięty piersiowy większy) ale także z pewnością problemy są z mięśniem kruczo ramiennym.

Zapewne cały
@Tigermass: Dzięki za porady, jak będę w stonce to popatrzę. Wada pewnie jak u Ciebie od kompa, najczęściej moja pozycja wygląda tak że lewy łokieć oparty o podłokietnik w prawej ręce mysz przez co prawy bark idzie do góry lewy do dołu i po latach kręgosłup się powykrzywiał.

@Proba_Ratowania_Poziomu: Właśnie staram się coś wziąć żeby jeszcze uratować co się da. Widzę że kolega zaznajomiony z tematem. Nie wiem jak dół
@komandor55: dokladnie to co napisales. Do 20 roku życia spędzałem każda możliwą minute przed kompem w takiej pozycji i teraz widac efekty. U mnie bardzo pomogla praca fizyczna, bo targając przez dwa lata butle z gazem troche sie to wyrównało, wiec cwiczenia silowe(najlepiej po kontakcie z kims kto sie na tym zna) dadza rade to troche zniwelować ( ͡ ͜ʖ ͡)