Wpis z mikrobloga

@mikeywwa: Trollowanie a jak nie to naprawdę idziesz w złym kierunku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co innego piwo w knajpie do obiadu a co innego seta i browary na sen… masz problemy ze snem? Często wystarczy zrobić dobry detoks jedzeniowy i nie masz problemów z zasypianiem…
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mikeywwa: ehh chłopie nie pytaj się wykopka kiedy jest alkoholizm, bo większość to wali tylko yerbe albo maks piwo 0% smakowe i dla nich wizja wypicia piwa normalnego wieczorem to dziwactwo. To tak samo jakbyś ich pytał, czy decydując się na dziecko zrobisz sobie dobrze. Zaraz wylęgną się spod kamienia antynataliści żeby ci morale prawić. Jak nie chodzisz #!$%@? do pracy, nie jeździsz po alko, nie robisz awantur, umiesz wytrzymać bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikeywwa: myślę, że jak ktoś zadaje pytanie w taki sposób na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to coś jest na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam
Zrób test i przerwij picie :) Ja miałem podobny rytuał, tyle że było to wieczorne piwkowanie. Przestałem z dnia na dzień i teraz biorę jakies lepsze piwo kiedy mam ochotę, raz czy dwa razy w tygodniu. Wyszło mi, że żaden że mnie alkus, a koneser ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikeywwa: oczywiście że nie, to tylko urozmaicenie diety o jakże zbawienne składniki. Gdyby to było źle, to Bóg inaczej by to obmyślił
@mikeywwa: mordo, picie rytualnie jakiegokolwiek alkoholu w jakichkolwiek ilościach to patologia, alkoholizm i krótka droga do #!$%@? sobie zdrowia, a ty jeszcze masz problem że ci powiedzieli jak jest.
Jeśli sądzisz że możesz przestać kiedy chcesz, to to zrób i nikomu o tym nie mów. Jeśli męczysz się nie będąc #!$%@? to mam kolejną wiadomość, i też złą xD