Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile osób w Polsce żyje w "zawieszeniu", nie kupuje nieruchomości, nie bierze kredytów, nie inwestuje, po prostu pracuje sobie zdalnie w oczekiwaniu, kiedy ten kraj sobie wreszcie rozwali ryj o krawężnik :)
Przynajmniej ja tak mam, nie wiem czy chcę mieszkać w Polsce, nie wiem w jakim mieście, nie wiem co chcę tutaj na dłuższą metę robić, czy zakładać rodzinę, etc. a mam 33 lata xD

#ekonomia #bekazpisu #pieniadze #nieruchomosci
  • 131
  • Odpowiedz
@Omicron: 24 here. Obecnie mam jakieś fundusze, z którymi boję się wejść w giełdę.
Czekam w sumie do wyborów bo wtedy kończę magisterkę. Jeśli nic się w kraju nie zmieni to uciekam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Omicron: dbaj o siebie. W Twoim wieku miałem związek z dziewczyną ledwo kończącą 20 lat i figurę i wygląd 9/10 mojego gustu. I bez żadnego utrzymywania jej, to mit albo cope tych co zazdroszczą.

Wszystko się da( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@hipokampO_o: szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, a to dlatego, ze ogłoszeń z działkami w miejscowości gdzie ja kupiłem praktycznie nie ma.

Sprawdzałem jakiś miesiąc temu i nie dość, ze ogłoszeń było może z 10, to żadna działka nie była ciekawa - w sensie brak mediów, słupy na działce, pochyły teren, albo kompletny wygwizdow bez drogi utwardzonej. A to wszystko w chorych cenach.

Ja swoją kupowałem w cenie około 100zl/m2. Sadze ze
  • Odpowiedz
żyje w "zawieszeniu"


@Omicron: co to znaczy zyc w zawieszeniu? Dopoki jestes w stanie odkladac + inwestowac hajs albo inwestowac w siebie jestes na pozycji WIN
  • Odpowiedz
Miałem tak samo i wyemigrowałam do Hiszpanii. Myślałem ze Barcelona jest dla mnie ale jednak nie. Nie poddaje się i od roku błąkam się po różnych miejscowościach w Hiszpanii i szukam swojego miejsca :)
  • Odpowiedz
@Omicron: 25lvl, jade za poltora tygodnia na wakacje do Niemiec, sam sie zastanawiam czy chce wiazac przyszlosc z tym krajem mimo ze jestem patriotą.

Nie chce być jakimś #!$%@? bogolem, chce byc zwyczajnym chlopkiem co go stac na auto, mieszkanko, wczasy od czasu do czasu i normalne zycie.
  • Odpowiedz