Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja
Polecicie jakieś oszczędne auto do 10 tysięcy PLN?

Hatchback,najlepiej 3 drzwiowy.

Tak by spaliło z 6-7litrów,to realne?Jeżdżę raczej wokół komina,tzn z pracy do miasta.
Trasy odpadają,maksymalnie do 100km,dalsze trasy wolę pokonywać pociągiem.
  • 131
  • Odpowiedz
  • 71
@RwandyjskiFront rozumiem ale dostać BMW w tej cenie które nie jest trupem graniczy z cudem. Oglądalem ostatnio ogłoszenia serii 3 i większość zdjęć jest na parkingu a w tle na kostce albo asfalcie widać ślady palonych opon. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depralin: corse tylko jak już miałam robiony łańcuch jeżeli chciałbyś benzynę, bo go to można było zmieniać co drugą zmianę oleju, a jeżeli diesel to koniecznie musiał mieć na nowo uszczelniane wtryski bo tam siedzi 1.3 od fiata
  • Odpowiedz
@depralin: Powiem Ci, że na rynku samochodów używanych do 15k jest #!$%@? straszna. Ceny oszalały w ostatnim czasie i ludzie tęgie strupy sprzedają teraz za duzo większe kwoty, niż rok temu.

Popatrz może na C4 jeśli wnętrze przypadnie Ci do gustu. Silnik 1.6 16v 109\110KM + LPG.
Ewentualnie Laguna 2 od 2005r 1.6 16v 110-112KM, tylko dynamika będzie dużo słabsza + LPG.

W Diesla się nie pakuj.
  • Odpowiedz
@depralin: pamiętaj, że w tych silnikach w Punto, trzeba co jakiś czas regulować zawory. Tam nie ma hydrauliki.

Rok temu za 11 tys kupilem siostrze fiata 500 1.4, dziś jest warty prawie 20:)


@c43amg: To jest #!$%@? dramat, co się dzieje...

Corsa D ogólnie całkiem spoko, ale tam może pojawić się korozja + czasami problemy z poborem oleju w silnikach benzynowych + czasem rozciągające się łańcuchy rozrządu + mnie osobiście
  • Odpowiedz
@c43amg: do 20k nie da się kupić ładnej 500tki. Obejrzałem kilka i w każdej było coś dyskwalifikującego. Wszystkie były malowane i do tego niechlujnie (rdza, odłażący lakier, zacieki, rysy po papierze pod lakierem)
  • Odpowiedz
@depralin: masakra, piszesz że kręcisz się koło komina i całkiem bez tras a goście Ci diesla proponują. Szkoda strzepć ryja nawet. Bedzie niedogrzany, dużo spalil, ciągle problemu z DPF, wtryskami etc. Finalnie auto kupisz tanio ale za naprawy wydasz durgie tyle szybciej niż myślisz.
Kup sobie coś w klimacie astry, toyoty corolli albo z większych np laguny 2 po lifcie albo 3. Bedziesz zadowolony i tylko i wyłącznie benzyna ewentualnie benzyna+gaz.
  • Odpowiedz