Wpis z mikrobloga

#ukraina Wojna spowoduje problemy z zaopatrzeniem ludzi w wodę. Kiedyś już wiedziałem, że to nowe security na giełdach na wodę będzie tak użyte, czekam na wojnę o tlen.

Zadziwia mnie dysonans jaki przez swoje życie zobaczyłem, zapewnienia o bezpieczeństwie, udawanie, że wszystko jest w porządku. Łagodnie przerodziło się w subtelne pracoholistyczne wychowanie aż uwiędło do zwyczajnego bicia się jak w szkole podstawowej.

Jeśli szkoła powinna nas przygotowywać, to chyba w klasach 1-3 najbardziej przydałoby się karate i zaznajomienie z bronią białą jak widzę kalanie wszystkich ideałów na jakich mnie 'wychowano'.

Nie mam pomysłu jak opanować stres w takiej sytuacji i nie dziwię się że ludzie uciekają, a gadanie o bohaterstwie w tej sprawie to farsa.

Ci ludzie nigdy nie odpowiadają za to co robią. A robią rzeczy takie, że połowa facebuka i innych portali społecznościowych by zmarła na zawał serca w pięć minut po zobaczeniu na żywo tego syfu.

#zalesie
  • 3
@FizzyDrink: To tylko kwestia czasu az na giełdach pojawią się takie instrumenty zabezpieczające, na wodę zawsze jest popyt, tak jak na jedzenie. Na 100% pojawią się takie instrumenty na giełdach krajów pobocznych.

Veolia chyba będzie chciała kawałek tego tortu też. A rozwalone wodociągi i stacje uzdatniania to miód na ich uszy, jeśli okaże się, że pakiet pomocowy przyjdzie do ich odbudowy z EU.

Może z mojej strony to doomposting ale nie