Wpis z mikrobloga

Witam palaczy, potrzebuje pomocy gdyż chcę przestać palić normalne papierosy i po paru latach wrócić znów do e papierosów no i tu sie rodzi pytanie co teraz polecacie kupić?
Zależy mi żeby to bylo coś malego jak ijust 3 np, nie jakis mod wielki z wyswietlaczami i #!$%@? wie czym no i najważniejsze żeby sie nie wylewalo z niego po kieszeniach:((
Każda próba przerzucenia sie z fajek kończyła sie fiaskiem bo wszystkie mi sie wylewaly a mialem jakiegos kangertecha, wyzej wspomnianego ijusta 3, jakiegos smoka x priv kit czy cos takiego i w kazdym to samo :/
Takze potrzeba czegoś:
-malego skromnego
-nie wylewa sie
-dobrze oddaje smak
Aktualnie pale cos takiego jak to (pic w komentarzu), i jest zajebiste bo i jest male i sie nie wylewa no ale to jednorazowka, a nie zawsze mam czas jechac je kupic :/
#epapierosy i troche #papierosy bo rzucam je
  • 16
  • Odpowiedz
@majorkuprik: nie, tam sam wlewasz liquid i wymieniasz grzałki albo całe cartridge zależnie od modelu. Ogólnie to jak będziesz kupował to dokup od razu grzał/cartridge'y. I nie słuchaj geniusz polecających smoki, bo to gówno okrutne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@majorkuprik: Aspire zero G.
Zalety:
Mały.
Zajebisty smak
Mtl (czyli zaciąganie się jak zwykłą fajką.
Pancerny.
Wygodny wklęsły przycisk (Nie zdarzyło się aby włączył mi się w kieszeni)
Przy intensywnym puffaniu grzałka na 3-4 tygodnie .
Po roku używania nadal nic nie cieknie.
Brak wyświetlacza.
Wykonanie jak to w aspire.
Zużycie paliwa bardziej niż akceptowalne.
Wady:
Cena
Parownik mógłby mieć lepsze magnesy ale tragedii też nie ma.

Rzucając palenie zwykłych szlugów
fishery - @majorkuprik: Aspire zero G.
Zalety:
Mały.
Zajebisty smak 
Mtl (czyli zacią...

źródło: comment_16545158483aDKkfCCvLzw8HUhfLMHEs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@tyronedidnothingwrong o nikotyne sie nie rozchodzi a jedynie o zapach i smak, nie odpowiada mi już po prostu, dodatkowo jade nie długo do dentysty robić sobię tryby tak jak należy a obiecalem sobie ze jeśli w życiu uda mi sie zrobić zęby to rzuce całkiem zwykle fajury
  • Odpowiedz