Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? to jest życie 2800 na reke
Mieszkanie 1500
Paliwo licząc 2x do pełna w miesiącu 700zl
Siłownia/sport 200zl
Jedzenie 700zl bo fajnie czasami zjeść coś dobrego niż ciągle sosy ze słoika i najtańszy makaron
Opłaty internet telefon 150zł
Zostaje Ci -450zł
Kupisz sobie jakąś bluze/ t shirt wydasz 100zl
Fajnie by było też "wesprzeć gastronomie" i zapłacić 50zl za burgera w hipsterksiej bułce
Zostaje Ci -600
Fajnie by było coś odłożyć na prywatne leczenie zęba albo mechanika -1000zl
Zostaje Ci -1600, #!$%@? to jest życie wszystkie potrzeby zaspokojone
Przypomniałeś sobie ze w czerwcu jest dzień Ojca więc kupujesz staremu prezent
Zostaje Ci -1700zł
#pracbaza #zarobki #bekazpisu #inflacja
  • 69
  • Odpowiedz
  • 0
@bumbp ano tak, jak ktoś nie ma z górki to mnoży problemy xD skoro to takie na siłę mnożenie to jakie to masz świetne wyjście? xD Ba, nawet ci miejscowość dam jak niedowierzasz - 62-720 Brudzyń. Nawet szkolne prywatne busy już nie jeżdżą, przystanek zmienił się w bar meneli.

W domu nie pracuja?

Matka jest niepełnosprawna, sama dojeżdża do pracy na specyficzne godziny (inny grafik dla osób z orzeczeniem) do innej miejscowości,
  • Odpowiedz
@krabopajonk i musiałeś naubliżać? To chyba najlepiej świadczy dlaczego tak mało zarabiasz, a koledzy z Twojej branży żyją na poziomie.
Zamów sobie jakąkolwiek robotę brukarską i poproś o wycenę gdzie będzie oddzielenie robocizna i materiały. Zobaczysz że 15k miesięcznie to bez przemęczania robią. Ale spokojnie, z Twoim intelektem Tobie to nie grozi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DewJan: no i co Ty dalej tam robisz? Możecie się przenieść do dużego miasta. Jest pełno mieszkań na wynajem. Nie mówimy o super standardzie ale w miastach są możliwości. Nie gadaj bzdur, że nikt nie wynajmie bo nie ma umowy o pracę itd.
  • Odpowiedz
@bumbp: Czy ty kiedykolwiek wynajmowałaś sama mieszkanie? Nie wiem, starych zapytaj jak to wygląda xD

O ile sam chciałem, tak parę lat temu po powrocie z sezonówki w Niemczech chciałem - paręnaście wizyt, rozmów - nikt nie podjął się wynajmu bez zatrudnienia w tym mieście, mimo propozycji płatności za parę miesięcy wprzód. Trzebaby po hostelach sie targać i bóg wie ile czasu #!$%@?ć setki czy tysiące na takie pomieszkiwanie. A i
  • Odpowiedz
Skonczylam studia w Warszawie (finanse na publicznej uczelni), mam okolo 6 lat doswiadczenia w korpo, przyszla pandemia. #!$%@? mnie i ponad rok nie bylo dla mnie pracy. Teraz zarabiam 2800.


@Edcrfvt: Mogłabyś powiedzieć jaka to była uczelnia?
  • Odpowiedz
@Edcrfvt: Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby po studiach zarabiać szczególnie w stolicy takie pieniądze, no offensen to przez jakąś niezdolność? Nie próbowałaś uderzać do kropo big4 itp? Non stop tam kogoś trzeba na jakieś aml/kyc a skilla do tego żadnego poza angielskim
  • Odpowiedz