Wpis z mikrobloga

@KontrproduktywnyAnalityk Jego Żona jest Rosjanką. Z tego co pamiętam mają dzieci, więc w nich też płynie rosyjska krew. To nie jest tak łatwa sytuacja jak się może wydawać zwykłemu Kowalskiemu. Tutaj nie wszystko zależy jedynie od Maćka. Ale Polacy wiedzą najlepiej i znaleźli by najlepsze rozwiązanie dla Maćka i jego rodziny. via ekstraklasatrolls
  • Odpowiedz
@para_para_bum: kompletnie nie rozumiem toku myślenia. Czyli co, Lewandowski jak kopał 9 lat w Niemczech, zna ten język i jezdzi do Niemiec do roboty a jego dzieci uczą się w szkole niemieckiej to też taka zasada działa? Przecież Niemcy jak na nas napadli Polske i od tego zaczęła się 2wś
  • Odpowiedz
@para_para_bum: a Rybusa dziecięca mówią po jakiemu? Pozatym ta jego żona jest z Osetii a to bardziej Gruzja już Rosja. Z Gruzinami też mamy kosę bo stalin? Serio nie kumam dlaczego miałoby to zatrzymać jego karierę w reprze. Przecież nic nie mówi że Rosja jest w pytę
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: ale wy wiecie że on też jest zwyczajnie ofiarą tej całej sytuacji. Przecież to człowiek który juz trochę w Rosji gra, ożenił się z Rosjanką, byc może planował tam życie i popiłkarską karierę, byc może robił jakieś inwestycje (nie wiem, w mieszkania, ziemie). Wy to wszyscy bardzo łatwo zarządzacie czyimiś życiami, pieniędzmi. A najlepiej na odległość gdzie to was w ogóle nie dotyczy. Takie mam wrażenie przynajmniej. Dokładnie tak samo
  • Odpowiedz
Ja tam gościa rozumiem. Znalazł swoje miejsce na ziemi (nawet jeśli to Rosja), od 10 lat jest z tym krajem mocno związany i sportowo i życiowo. Nie wiem jak można go porównywać do Krychowiaka, który praktycznie wychował się w zachodniej kulturze i w dupie ma jakąś Rosje, będąc typowym najemnikiem. Czy to Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja, Rosja... dla niego to jeden #!$%@? przecież gdzie będzie grał w kolejnym sezonie. No a
  • Odpowiedz
@pies_ogrodnika: daleki jestem od szkalowania go, bo faktycznie sytuacja jest dla niego inna niz dla takiego Krychowiaka. Niemniej jednak nie powinien juz wystepować w kadrze i tyle, juz pomijam że nie pamiętam jego dobrego meczu dla Polski, wiec tym bardziej żadna strata xD
  • Odpowiedz