Wpis z mikrobloga

Ma żonę Rosjankę. Mało jest miejsc na świecie, gdzie mogliby zamieszkać i czuć się bezpiecznie. Do tego dochodzą kwestie finansowe. Można czuć lekki zawód, ale szkalować to już przesada


@coswtendesen: Piłkarz milioner, podwójne obywatelstwo, mógł wrócić do Polski. Szkalowanie na miejscu.
  • Odpowiedz
Pozatym ta jego żona jest z Osetii a to bardziej Gruzja już Rosja

@lsrrdc: @Keto:
Są dwie Osetie - Północna która wchodzi w skład Rosji i Południowa która formalnie należy do Gruzji, ale de facto jest osobnym państwem. A sami Osetyjczycy to jeden z najbardziej prorosyjskich narodów na Kaukazie, w przeciwieństwie do takiej Czeczenii która została spacyfikowana oraz przekupiona strumieniem pieniędzy płynących do Kadyrowa to Osetia jest prorosyjska z własnej
Fennrir - >Pozatym ta jego żona jest z Osetii a to bardziej Gruzja już Rosja
@lsrrdc...

źródło: comment_1654801586L2IDR78OojVmKk6SonsgKi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie mogę już edytować, a miałem wrzucić ten link
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/270045,1,kim-sa-osetyjczycy.read
To był chyba jedyny naród w tamtym rejonie który się nie zbuntował przeciwko Ruskim, wręcz pomagał im tłumić inne powstania i wynagrodzili ich w zamian za to przywilejami. Zatem o ile Czeczeni są raczej przekupieni i istnieje ryzyko że mogą się w końcu zbuntować jakby przestał płynąć hajs, tak Osetyjczycy mają autentycznie dobre stosunki z Rosją. Swoją drogą wywodzą się najpewniej od
  • Odpowiedz
@Fennrir: ok aż takim znawca tamtych rejonów nie jestem. Z tego co pamiętam to Rybus żyje w Rosji od euro 2012 i nigdy nie mówił nic że woli Rosję nic Polskę. Więc w czym problem?

Natomiast taki Mateusz Gotówka mimo ze do Polski przyjechał pewnie po raz pierwszy podpisać kwity o obywatelstwo to zapraszamy, może rozłożyć czerwony dywan?

Inną kwestią jest czy Rybus jest na tyle w formie żeby był potrzebny
  • Odpowiedz
Piłkarz milioner, podwójne obywatelstwo, mógł wrócić do Polski. Szkalowanie na miejscu.


@I_am_the_liquor: może żona nie chciała, może dzieci nie mówią po polsku i by je szkalowali w polskiej szkole od kacapów, może mają te miliony zainwestowane w Moskwie i chcą osobiście przypilnować swoich interesów, ale nie, wykopek z nad monitora wie lepiej co powinien zrobić i trzeba go szkalować z tego powodu.
  • Odpowiedz
#!$%@? wykopków bezcenny.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szacun za karierę - idealnie się wstrzelił jako grajek grający poza Polską. Rosja to max na co dał radę sportowo (no, może jeszcze Turcja, myślałem, że tam pójdzie grać), a jednocześnie zarobił i pograł w europejskich pucharach z Loko. Na poważną ekipę jak Lyon był za słaby, więc pozostał mu do wybory średni poziom na Zachodzie (i pieniądze mniejsze bez pewności,
  • Odpowiedz