Wpis z mikrobloga

@G47IX ja wiem, ale nadal mnie denerwują takie zagrywki. To jest takie trochę testowanie graczy. Wiadomo, że nerf ma być remote passow i właśnie tak niewinnie się zaczyna.
  • Odpowiedz
@mlodzian: Też mi się nie podobają zmiany wprowadzone w tym roku, ale rozumiem dlaczego to robią
Dbają o to by utrzymać etykietkę gry w którą, żeby grać trzeba wyjść z domu, to ich znak rozpoznawczy, to ich wyróżnia, dzięki temu w 2016 był taki boom
  • Odpowiedz
@Kameishi ja rozumiem, że bardziej opłacalne jest dla nich jak ludzie chodzą, zbierają dane, robią questy ar, ale z drugiej strony przychód z remote passow pewnie im się podoba. Teraz niestety są ofiarami własnego pomysłu, bo wycofać całkiem się z remoteow nie mogą a nerf jest w tym przypadku dość trudny.
Jasne, że ideą jest łapanie poksow irl, ale robię to wtedy gdy mam czas. Z rajdami jest trochę inna sprawa, bo
  • Odpowiedz
@mlodzian: Mnie bardziej wkurzyl powrót do starych godzin eventu. Jak był dluzszy to czy mialem 1 czy 2 zmiane w robocie to zawsze pograłem. A tak, będę miał 1 zmianę do 14 i nici z eventu.
  • Odpowiedz