Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako dość skrajny ekstrawertyk często wykazuję chęć pogadania z kimś np. przy kasie. Tak się złożyło, że w ten sposób nawiązałem całkiem miłą więź z jednym z #kasjer w dużej sieci handlowej w naszym pięknym, nadwiślańskim kraju. #student pierwszego roku here, nie miałem okazji pracować na kasie w sklepie, ale z moich obserwacji wynika, że to całkiem w porządku praca i nie rozumiem tego wyśmiewania. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale #praca na kasie jest chyba naprawdę spoko. Nie masz #!$%@?, praca w ogóle nie jest stresująca, znacznie przyjemniejsza niż #!$%@? w korporacji.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a8a253924ad7d1568c19c2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: pracowałam na studiach na kasie w dużym markecie i z mojego doświadczenia - nie, nie jest spoko. Ludzie są chamscy, czepiają się że za szybko kasujesz, za wolno kasujesz, czemu mi pani nie sprawdzi ceny, etc. Jak są kolejki to w ogóle koszmar, często było tak że nie puszczano mnie do toalety lub na przerwę, bo kolejka (aby iść do toalety, trzeba było dzwonić przez telefon do kierownika zmiany i
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy gdzie. Ja mogę się wypowiedzieć tylko o stacji benzynowej.

Stacja jest typowo pracą studencką...tzn. studentom opłaca się najbardziej. Ja zawsze mówię jak studenci się mnie pytają o pracę to że jest to typowa praca by na przysłowiowego Iphone zarobić.
Kasjer na stacji to tylko część z funkcji..do Twoich obowiązków należy zatowarowanie sklepu, czystość regałów, przestrzeganie terminów ważności swoich regałów oraz obsługa według standardu koncernu. Najważniejsza jest obsługa klienta połączona