Wpis z mikrobloga

Po tym jak pokazało mi sie Qualcomm Crash Dump mode teraz jestem w fastboot mode i jak biorę jakąkolwiek opcję czy to recovery mode czy power off to telefon gasnie na pare sek i znów wraca do fastboot. pc wykrywa jako Android phone w menadżerze urządzeń a w cmd jak wpisze fastboot devices to pokazuje serial number ale nie może wykryć w programie MSM.
Jak przywrócić telefon do działania?
oneplus 9
#oneplus #android #pytaniedoeksperta #smartfon #xda #xiaomi dla zasięgu #twrp #customrom
  • 14
wgrałem twrp jakoś źle i pokazało sie logo twrp i potem Qualcomm Crash Dump mode następnie udało mi sie go wziąć do fastboot mode i tyle


@bad_motherfucker: możesz wgrać twrp jeszcze raz?
@Kiciuk: @fi9o: dałem sobie spokój bo przestarszyłem się że mogę całkowicie rozwalić telefon i narazie leży rozładowany. zapłacę fachowcowi za wgranie systemu jakiego chce jądra artera97 i apek (i tutaj możecie polecić mi coś na blok reklam czy jakiś yt vanced)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bad_motherfucker: zrób jak mówię i będziesz mógł się sam bawić od nowa. Oszczędzisz kasę. Do yt samemu używam newpipe. Reklamy blokuje przez ahadns/adguard premium(VPN(