Wpis z mikrobloga

@Armo11: debil, to prawda

Ale jestem ciekaw co działo się na drodze wcześniej, bo nawet najwięksi psychole nie atakują raczej przypadkowych osób na ulicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@chonotukuhwa: w korku do świateł?

Nie wiem, może Micra mu wcześniej zajechała drogę i Pan poczuł się urażony, zmieniła pas bez kierunkowskazu, wyjechała z podporządkowanej jak #!$%@?ł, nie wiem co się stało i nic nie usprawiedliwia #!$%@? kierowcy BMW, ale coś wydarzyć się chwilę wcześniej musiało
ja się zatrzymałem aby wpuścić auto z podporzadkowanej drogi.


@chonotukuhwa: czyli sam postanowiłeś wprowadzać na drodze sterować ruchem, tak?

On go nie atakował tylko myślał, że każdy mu się będzie odsuwał z drogi


@chonotukuhwa: Czyli wyprzedzał w dość długim korku jedno auto? xD
To może ty na mnie trąbiłeś?


@chonotukuhwa: a ostrzegałem Cię przed niebezpieczeństwem? Bo po to jest klakson...

#!$%@? i życzę żeby nikt cię nigdy nie wpuścił do ruchu w korku, skoro to jest nielegalne xd


@chonotukuhwa: Kto powiedział że to jest nielegalne? xD

srogie piguły Sebastianie


@gomjeden: to znaczy co? Jedziesz 30 kmpj, ktoś przed Tobą daje ostro po hamulcach żeby wpuścić kogoś z podporządkowanej i uważasz że to
@gomjeden: Jaki fikołek? Pisałem że jechał 30 kmph za koparką? O co Ci chodzi? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i odpowiadaniem na pytania?

Gdybyś umiał czytać, to byś wyczytał z jaką prędkością jechałem, i że to był właściwie korek.


@chonotukuhwa: A czy ja pisałem o Tobie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślisz że świat się kręci wokół Ciebie?
Jedziesz 30 kmpj, ktoś przed Tobą daje ostro po hamulcach żeby wpuścić kogoś z podporządkowanej i uważasz że to jest ok?


@chonotukuhwa: Gdzie tu wzmianka o Tobie? Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem, to domyśliłbyś się że nie pisałem o Tobie bo prędkość z mojego przykładu i Twojego jest różna ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@aarahon: "czyli sam postanowiłeś wprowadzać na drodze sterować ruchem, tak? "
To twoja wiadomość do mnie. Widzę że piguły trzymają.

Skoro to nie do mnie i dajesz jakieś prędkości z dupy, to po co to wszystko, skoro w tamtym filmiku od opa niema żadnego zatrzymania aby kogoś wpuścic? Czyli może jednak pijesz do tego co ja napisałem?
decyduj się
Odpowiadałeś na tą wiadomość, ona dotyczyła mojej.


@chonotukuhwa: To pisał do Ciebie czy do mnie? xD To Ty te srogie piguły brałeś?

I dopiero wtedy napisałem o 30 kmph do kogoś innego, nie do Ciebie. Nic o 30 kmph do Ciebie nie pisałem, przykro mi ¯\_(ツ)_/¯