Wpis z mikrobloga

@chonotukuhwa: No i co, srałeś się ciągle i zesrałeś bo wpuściłeś kogoś przed siebie tamując ruch zamiast wpuścić kogoś tak by ruch był płynniejszy i jeszcze życzysz mi żeby nikt mnie nie wpuszczał z podporządkowanej. Dziś jakoś wpuścili mnie na główną i sam potem kogoś wpuściłem gdy toczyliśmy się 10 kmph do świateł tylko że ja się nie zatrzymałem. Tyle warci wykopowi eksperci xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: XD Jakby wiedzieli z jakim debilem mają do czynienia, to nikt by cię nie wpuścił i do wieczora byś stał.

Aż tak bardzo cię piecze, że każdy cię tu wyśmiał, że aż musiałeś dzień później odpisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chonotukuhwa: Nie pisałem do Ciebie, pisałem o zupełnie innym przykładzie i to Ty się wykłócasz że był do tego samego a nie był. To zupełnie dwie różne sprawy xD Nie moja wina że Ci się #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: No dobra. To teraz masz swoją szansę. Skoro ten przykład nie był o moim wpuszczeniu, to po co go pisałeś do gościa, który wyśmiał twoje przyczepienie się o moje hamowanie z 10kmh?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: i #!$%@? nie rozumiesz, że o tym cała dyskusja teraz? On cię wyśmiał, bo się #!$%@?łeś do 10kmh, i chcesz żeby ci odpowiadał na jakieś 30kmh, czemu nie od razu 100 albo 200?
On cię wyśmiał, bo się #!$%@?łeś do 10kmh,


@chonotukuhwa: nie #!$%@?łem się do 10 kmph tylko do czegoś innego ¯\_(ツ)_/¯

Nie rozumiem dlaczego kłamiesz.

dobra, nie mam słów


@chonotukuhwa: to masz tyle lat że zdąrzyłeś zrobić prawo jazdy i nie rozumiesz że pytania zadaje się po to żeby uzyskać na nie odpowiedź? xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Masz tyle lat, a nie rozumiesz, że zadałeś bezsensowne pytanie w bezsensownej skali?
Czekaj, zrobię tak jak ty. Leci bezsensowne pytanie w twoim stylu. Opisałeś wcześniej jak bohatersko kogoś wpuściłeś tocząc się 10kmh do świateł. Nie uważasz, że to nie fair, jakbyś toczył się 100kmh do świateł? Uważasz że jazda z taką prędkością po mieście jest w porządku?
@aarahon: ale ty jesteś #!$%@? gościu. Znam człowieka z zespołem downa, który odpowiedziałby z większym sensem niż ty. Ale widzę, że można ci zadawać pytania z dupy i nie z wątku ale o jeżdżeniu. To ja też mam pytanko: jak jest zielona strzałeczka to jedziesz czy się zatrzymujesz do 0 wcześniej? Bo wiesz zatrzymanie do 0 tamuje bardzo ruch a chyba szybciej pojechać z 50 km/h na takim zakręcie. Co uważasz?
że zadałeś bezsensowne pytanie w bezsensownej skali?


@chonotukuhwa: skąd wiesz że jest bezsensowne skoro nie dałeś odpowiedzi? xD

Opisałeś wcześniej jak bohatersko kogoś wpuściłeś tocząc się 10kmh do świateł.


@chonotukuhwa: nie kłam jak pies :)

Nie uważasz, że to nie fair, jakbyś toczył się 100kmh do świateł?


@chonotukuhwa: nie umiem się toczyć autem z prędkością 100 kmph więc nie uważam w tym temacie nic ¯\_(ツ)_/¯

Uważasz że jazda z
Znam człowieka z zespołem downa, który odpowiedziałby z większym sensem niż ty.


@slawomiras: ale odpowiedziałby na co?

Co uważasz?


@slawomiras: że trzeba na pierwszym miejscu stawiać przepisy ruchu drogowego a dopiero później wygodę jazdy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Nie umiesz się toczyć z prędkością 100kmh więc nic nie uważasz w tym temacie? Po prostu odpuszczasz gaz i się toczysz XD
W takim razie, skoro sam nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie z przykładem z dupy, to czemu sam takie zadajesz?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
że zadałeś bezsensowne pytanie w bezsensownej skali?


@chonotukuhwa: skąd wiesz że jest bezsensowne skoro nie dałeś odpowiedzi? xD


Opisałeś wcześniej jak bohatersko kogoś wpuściłeś tocząc się 10kmh do świateł.


@chonotukuhwa: nie kłam jak pies :)


Nie uważasz, że to nie fair, jakbyś toczył się 100kmh do świateł?


@chonotukuhwa: nie umiem się toczyć autem z prędkością 100 kmph więc nie uważam w tym temacie nic ¯_(ツ)_/¯


Uważasz że jazda z
Nie umiesz się toczyć z prędkością 100kmh więc nic nie uważasz w tym temacie? > Po prostu odpuszczasz gaz i się toczysz XD


@chonotukuhwa: No tak, tak napisałem. Przy tej prędkości opory toczenia są tak duże że auto ciągle zwalnia. Dopiero poniżej 50 kmph opory toczenia tak spadają że da się toczyć z względnie stałą prędkością. Fizyki nie oszukam i nie mam zdania w przykładzie który jest obecnie niemożliwy. Ty się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: XD
Oho, pan fizyk ze wsi pod Warszawą, dziękuję za obliczenia i ustalenie od jakiej prędkości można uznać że auto się toczy. Mam nadzieję że nie wykladasz takiej fizyki nigdzie dalej niż kolegom przy piwie.

To nadal podtrzymuje pytanie. Skoro sam nie chcesz odpowiadać na pytania z przykładem z dupy, to czemu sam takie zadajesz zakładając, że ktoś będzie ci chciał odpowiedzieć, czy fair było by zatrzymanie się przy 30kmh
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: XD to ciekawe że wytykasz niby kłamstwo, a sam swój wywód opierasz o swoje urojenia i wymysły, do których by nie doszło.
Dobra, koniec tego dobrego, miło było poznać, mam nadzieję że spotkamy się jeszcze pod jakimś wątkiem xd
to ciekawe że wytykasz niby kłamstwo,


@chonotukuhwa: Nie niby kłamstwo tylko ordynarne kłamstwo wyszczekane jak przez psa.

a sam swój wywód opierasz o swoje urojenia i wymysły, do których by nie doszło.


@chonotukuhwa: ?? Twierdzisz że nikt nigdy nie hamował komuś przed maską zatrzymując się niepotrzebnie? xD To dopiero jest urojenie xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Nie, twierdzę że ja bym tak nie zahamował przy prędkości jaka sobie wymyśliłeś, bo o tym była dyskusja, ale ty usilnie twierdzisz że to nie o tym xd ale bez sensu jest ci to 4 raz tłumaczyć. Idź sobie obliczaj opory toczenia przy 50kmh xd
Nie, twierdzę że ja bym tak nie zahamował przy prędkości jaka sobie wymyśliłeś xd


@chonotukuhwa: Przecież przykład nie jest o Tobie. Ba, Ty ciągle szczekasz ale to pytanie nie jest nawet do Ciebie :) I nawet na nie nie odpowiedziałeś :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Przykład nie jest do mnie. Ale przypadkiem odnosi się do takiej sytuacji jaka opisałem i był skierowany do kogoś kto się śmiał z twojej reakcji na mój opis sytuacji. Tak było?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Nie rozumiesz nadal bezsensu podawania komuś przykładu z dupy, skoro jego reakcja była odpowiedzią na twoją reakcje do konkretnej sytuacji?
Każdy kto się przewinął przez ten wątek to zrozumiał, tylko ty, pan niefizyk od ustalania przy jakiej prędkości auto się toczy ze stałą prędkością nie potrafi zrozumieć o co cała dyskusja. I to pewnie ty w swojej główce masz wszystkich za debili, a każdy cisnął z ciebie beke :D
Tak było?


@chonotukuhwa: No nie... :)

Nie rozumiesz nadal bezsensu podawania komuś przykładu z dupy


@chonotukuhwa: No własnie nie rozumiem. Tylko że nie dałeś żadnego takiego przykładu a jeśli mówisz o moim przykładzie który opisałem to jest to jak najbardziej sytuacja która się zdarzyła.

skoro jego reakcja była odpowiedzią na twoją reakcje do konkretnej sytuacji?


@chonotukuhwa: Moja reakcja do konkretnej sytuacji: Ktoś nieuprawniony steruje ruchem zatrzymując pojazdy które mają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chonotukuhwa: To nie ja nie mam honoru i kłamię jak pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aarahon: To ciekawe, że nie kłamiesz, bo w poście wyżej jest kłamstwo xd

"No własnie nie rozumiem. Tylko że nie dałeś żadnego takiego przykładu a jeśli mówisz o moim przykładzie który opisałem to jest to jak najbardziej sytuacja która się zdarzyła. "
Czyli jednak sytuacja która opisałeś się zdążyła? Kiedy? Bo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Może sam odnieś się do kłamstwa które ci wytknąłem? Bo bardzo łatwo wytykasz innym swoje urojenia i wymyślasz przykłady z dupy, a sam się wykrecasz od odpowiedzenia na cokolwiek
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: I jeszcze tu się odniosę:

"A teraz zadaj sobie pytanie. Z kogo z powinno się cisnąć bekę. Z kogoś kto bezczelnie łże żeby ośmieszyć rozmówcę i twierdzi że jako osoba nieuprawniona może wedle widzimisię sterować ruchem powodując sytuacje mogące doprowadzać do kolizji (TY) czy z kogoś kto twierdzi że należy jeździć przepisowo i tak by ruch był płynny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

Teraz napisałeś to, a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chonotukuhwa: Teraz piszesz, że nie mam uprawnień do kierowania ruchem, a jak zapytałem kiedyś czy to nie legalne, że sobie nim pokierowałem, to napisałeś że tu cytat: kto powiedział że to jest nie legalne? Jak na takiego mądrego i pewnego swojej racji, to coś często zmieniasz zdanie
Łał. Jakbym ci napisał np. brawo Sherlocku, to byś napisał że kłamstwo, bo nie nazywasz się Sherlock?


@chonotukuhwa: To jest zwrot powszechnie znany jak "kapitan oczywisty" więc z definicji nie może być to kłamstwo, gdybyś napisał że tak się nazywam to było by to kłamstwo :)

Może sam odnieś się do kłamstwa które ci wytknąłem?


@chonotukuhwa: Do którego kłamstwa? Tego że psy nie potrafią kłamać? Oczywiście że psy potrafią kłamać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: XD A czy ja stanąłem na środku skrzyżowania i zacząłem wskazywać kto może jechać, jak policjant?

Ty nazwałeś moje wpuszczanie auta z podporządkowanej pokierowaniem ruchem i takiej też nazwy użyłem w dalszej rozmowie.

"@chonotukuhwa: Żadnych urojeń nie wytykam innym, nie wymyślam przykładów z dupy, nie wykręcam się od odpowiedzi na cokolwiek, za to Ty ciągle kłamiesz :) "

Oczywiście że wymyślasz przykłady z dupy. Twój przykład z 30kmh był z
Ty nazwałeś moje wpuszczanie auta z podporządkowanej pokierowaniem ruchem i takiej też nazwy użyłem w dalszej rozmowie.


@chonotukuhwa: I znów kłamiesz. Nie nazwałem tego tak i już Ci to pisałem :) Sterowaniem ruchem nazwałem zatrzymywanie innych aut w celu wpuszczenia kogoś do ruchu :)

Twój przykład z 30kmh był z dupy, bo nie doszło do takiej sytuacji.


@chonotukuhwa: Doszło. Gość hamował mi przed maską z 30 kmph bo znalazł miejsce