Wpis z mikrobloga

hm "nieukształtowana" do mainstreamu albo wcale tam nie chce iść

@ostulemijo:

wcale nie chce iść

@matiJ:

To coś jej nie wyszło, bo jej "calorie cookie" przez prawie rok leciało codziennie rano w radiu. Za 10tym razem myślałem w robocie że się zesram cukrem.
@Raspa:

@Kremlowska_kaleka:

wszystkie piosenki teraz na jedno kopyto. Nie trzeba wlaczac żeby wiedzieć co to za szajs będzie. Ta sama estetyka, ten sam głos, nuda i brak oryginalności.

Dokładnie. Dla mnie jeszcze bardziej rozczarowujący jest ten prosty bit w tle.

Polska muzyka obecnie jest taka #!$%@?, a niektórzy jeszcze temu stanowi rzeczy przyklaskujecie.

Posłuchajcie chociażby gry instrumentalnej jakiegoś japońskiego zespołu to sobie uświadomicie jaka polska muzyka jest dnem obecnie.
suwerensudoku - @Raspa: 

@Kremlowskakaleka: 
wszystkie piosenki teraz na jedno kop...
@Raspa: jak dla mnie to ona taka gorsza Mery Spolsky. Cały jej pomysł polega na pomieszaniu słodkości z wulgarnością. Śpiewanie dziecięcym głosem z przekleństwami i o cyckach, a do tego słodkie, "niewinne" ubrania ale opinające ciało z w wypiętym do przodu biustem.

Ładna dziewczyna ale jakoś jej utworów znieść nie mogę, a mam dosyć szeroki gust i słucham różnego dziadostwa :P To oczywiście moja opinia, jak ktoś lubi to nie zamierzam
@Dziki_wieprz:

Ty tak na serio? Przecież to gówno jakich mało

Gra instrumentalna i kompozycja piosenki jest na 1000x wyższym poziomie. Wokal akurat w tej piosence to nic specjalnego, ale nawet wokal jest na sporo wyższym poziomie.

Aktualnie polska muzyka to dno.