Wpis z mikrobloga

Z ministerstwa był nakaz żeby kontrolować i sprawdzać to, wiec musiało kosztować jak najtaniej (chyba 15 zł) a i tak pamiętam, ze cześć osob składała podania o dofinansowanie tego


@Cineczeq: 15 zł? U mnie to kosztowało 90 polskich #!$%@? złotych (!) za kawałek jeansowej szmato-kamizelki która rozpadała się po pierwszym praniu. Te mundurki to był jakiś wał, ktoś brał pieniądze jak za markowy ciuch, a dostarczał najtańszą chińszczyznę
@SmakoszKotow: @Lodomir: ja #!$%@? chłopaki serio XD Typ jeszcze nie dawno w kuluarach smieszkowal o stworzeniu listy polskich gejów, za czasów LPR/MW mówił otwarcie że ich trzeba zwalczać. Jak był ministrem edukacji to bawił się w jakieś kontrrewolucje wprowadzając mundurki i wyrzucając z listy lektur Gombrowicza. News z 2007 roku https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/219428,giertych-albo-gombrowicz-albo-ja.html.amp (a dlaczego? uwaga uwaga, bo geje tam są, jprdl XDD) #!$%@?, Kaczyński wykazywał się wtedy większym rozumem niż Roman
@SmakoszKotow: odezwał się typ co za pierwszej kadencji PiSu miał 3 lata i teraz wyzywa od pisowców xD
-reaktywacja młodzieży wszechpolskiej
-stworzenie Bosaka
-Skrajna homofobia (latał do UE i prosił o zakaz promowania LGBT w szkołach xD po zerwaniu koalicji chciał puścić fejka, że kaczor to gej
-wprowadzenie mundurków o jakości szmaty do podłogi
-Legendarna "amnestia maturalna" czyli jak nie zdałeś matury to zdałeś maturę xD wprowadzona dlatego, żeby potężny Edukator
w UK w - podkreślam - lepszych szkołach mundurki to standard


@szpongiel: no i? Mundurki to jest artefakt przeszłości. W PL miały sens kiedy dzieciaki faktycznie potrafiły kogoś z gnoić, bo nie miał markowych ubrań, teraz albo mają wywalone, albo mają 2137 innych, dużo "lepszych" powodów by to robić.
@czykoniemnieslysza: Giertych, to jest polska polityka w pigułce. Dzisiaj facet wielce zainteresowany polską racją stanu, a jeszcze niedawno sam wypruwał flaki, aby polska nie wstąpiła do UE.

I ktoś powie, no dobra był jaki był, ale pisowcy bezpodstawnie chcą go zniszczyć i chociaż w tej sprawie trzeba za nim stać murem. Nie. Giertych zasłużył na wszystko, co teraz dostaje od pisiorów. Ten odpad był w stanie zrujnować szkolnictwo, zniszczyć przyszłość milionów