Wpis z mikrobloga

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0orzD7aYeE1b9TjH9qBqjb42w9VWMN4D6aNfW2zdtR6XeapGyD3bE1uYEQrgJW74Xl&id=100005378862438

Zachęcam szczerze do przeczytania wpisu Patrycji Wieczorkiewicz o "incelach" (choć nie tylko) i ich relacji z lewicowymi aktywistami.

Chciałam wam opowiedzieć o pewnym chłopaku. Nie, nie był incelem. Był 22-letnim lewakiem, studiował prawo i marzył, by być politykiem z ramienia partii Razem. Był też osobą aseksualną z depresją i zaburzeniem obsesyjno-kompulsywnym. Przemiły, pomocny, ale strasznie niezręczny. W dodatku niesamowicie zakompleksiony, częściowo z powodu wyglądu, częściowo braku skilli społecznych. [...]

Wszyscy w lewicowej banieczce odganiali go jak zirytowane bydło upierdliwą muchę. [...] Nigdy nie przestanę myśleć, że mogłam zrobić dużo, dużo więcej. Pamiętam, jak przenosiliśmy się z innymi osobami z bańki do innej knajpy i szliśmy bardzo szybko, żeby go zgubić. [...]

Nie pamiętam, kiedy dokładnie się zabił. Może trzy, może cztery lata temu. Zapomniałam, jak miał na nazwisko. Na imię Michał. Siedziałam w Amatorskiej z moimi cool znajomymi, kiedy dostałam telefon z informacją, że przedawkował narkotyki.


#bekazlewactwa #incel #przegryw
  • 7
@Szczykawa: Pewnie wrzuciła ten wpis licząc na to że ludzie w komentarzach będą ją pocieszać mówiąc że to nie jej wina. Prawda jest taka że to była jej wina i być może tego dnia ten chłopak liczył na to że coś się w jego życiu zmieni że pozna kogoś i nie będzie już tak samotny jak był. Dzięki niej i jej znajomym ten chłopak stracił nadzieje.
Tam czują się akceptowani. Ba, im większymi są ,,przegrywami", im bardziej są wyizolowani społecznie, tym wyżej stoją w swojej sekciarskiej hierarchii.

Wielu takich chłopaków dopiero w tę sektę wejdzie


Ona by się zesrała gdyby nie rzucała obelg typu "sekciarze" do ludzi o innych poglądach lub miejscach gdzie skupiają się po prostu mężczyźni a nie kobiety.

A tak poza tym, jak na feministyczny tekst o incelach, nie wywołuje u mnie aż takiego #!$%@?