Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Mireczki, zastanawia mnie to, jak ludzie są zawistni.
Kumpel w pracy dostał po babci dom w spadku i od tego czasu zaczęło się obrabianie jego dupy, przez ludzi którzy są na kredycie.
Dodam, że on taki typowy #przegryw ale bardzo spoko ziomek. Złego słowa nie powiem na niego

Cytat z dzisiaj od pewnej Juleczki

"On jest sam i tak nikogo nie znajdzie i będzie miał dom, a ona ze swoim okarkiem i dzieckiem, musi się męczyć na 50m i jeszcze kredyt dobija jej budżet, bo ich bank oszukał i naciągnął na taki #kredythipoteczny "

Ona ma taki plan, żeby go zakręcić, jak to ujęła pochodzić za rękę, buzi buzi i zamienić na jakiś czas oskarka z kredytem na #przegryw z domem, żeby dziecko miało jakiś start w życiu.

Obawiam się, że jeszcze jej się uda, bo biedak się w niej #!$%@? i ona o tym wie. A wiadomo jak to zakochany facet, głupoty robi
Bo jutro jedzie do niego na "PARAPETÓWKĘ"

Myślicie, że warto mu o tym powiedzieć, bo trochę nie chce wyjść na kogoś kto chodzi po zakładzie i rozpowiada, co usłyszał?

#logikarozowychpaskow
  • 34
@Kopiec-Kreta: Rozmowy jak w pracy. O wszystkim i o niczym, filmy, muzyka, gry i o przysłowiowej dupie marynie

Do tej pory mieszkał z rodzicami i w sumie zawsze mi mówił, że kasy nie brakuje, bo wydatki znikome i większość odkładał a i zarobki ma dobre. Bo w sumie jego życie to praca, więc nadgodziny i wyniki miał dobre.

Tak po ludzki mi go szkoda, bo ewidentnie chce go zrobić na kasę
@Badmanek: to mu powiedz i niech jej każe zostawić dziecko chłopu.
Tam u ciebie to niezła patola pracuje skoro komuś zazdrościcie, że chałupę dostał.
Remont chatki po dziadkach to często remont na grube fajsy.
@Badmanek: nie wiem dlaczego miałbyś trolować, przedziwne są dla mnie motywacje trolli internetowych.
Zazwyczaj chodzi o ból dupy, ale czasem po prostu o satysfakcje z tego jak w komentarzach płonie. W przypadku tego tagu raczej chodzi o podkręcanie atmosfery i zgarnianie z tego ubawu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qullion: nie mam pojęcie w jakim stanie jest chata. Może ruina, może zadbane. Powiem Ci, że nawet zaniedbane mieszkanie po dziadkach, to mógłbym przyjąć z pocałowaniem ręki. Niestety tak się nie stanie i trzeba samemu #!$%@?ć
@Badmanek: miłość jest ślepa. Jak jej nie nagrasz jak gada takie rzeczy, jeszcze wroga sobie możesz zrobić, bo Ci może nie uwierzyć, i może stwierdzić, że go trolujesz, albo sam do niej startujesz i dlatego. Ale lepszy rydz jak nic. Zawsze też możesz przyjąć postawę soft, i po prostu udzielać mu ogólnych rad, nie mówiąc o wszystkim. Tylko musiałbyś być jego dobrym kumplem, żeby naprawdę słuchał.
Ah. Co do mieszkania, to
biedak się w niej #!$%@?


@Badmanek: Jeśli on wie - a jak nie, to i tak się przecież dowie - że ona ma Oskarka i dziecko i chce się w to pakować, to niech potem cierpi jak go laska #!$%@?. Pewnie i tak bait.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Utero: pewnie, że wie.

Ogólnie to chciałem dodać, że tutaj nie będzie part 2. Nagrywania ukradkiem i tym podobnych akcji

Napisałem, bo zaskoczyło mnie, że tak można się zachować, bo zawsze myślałem, że jak się leci na kasę, to szuka się szejka w Dubaju, czy innego milionera a nie spokojnego chłopaka, który odziedziczył dom.

U twierdziliście mnie w przekonaniu, że nie ma sensu w iść i coś mu mówić, bo też
@Badmanek:
No proszę, mamy tu Julkę z bombelkiem, oskarka obydwoje to kredyciarze, spoko ziomeczka przegrywa, plan zdrady (rozpowiadany naokoło) i bohaterskiego mirka. Normalnie wykopowe bingo :)
Ale dobra, powiedzmy że to prawda. To powiedz tej Juli że remont domu po babci pewnie przewyższy wartość jej 50metrowego mieszkania. A z azbestem na dachu to jednak mieszkać nie będzie.
@Badmanek na jego miejscu założyłabym insta i kręciła jakieś ekscentryczne insta story pokroju ja i moje bombelki (pająki) bawimy się świetnie. W czwartym pokoju mają sypialnie, a w piątej salon zabaw. W salonie robimy co miesięczny zlot fanatyków pająków xD ale by im dupy pękły ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʕʔ
Kiedyś miałem kolegę. Poznał dziewczynę a ja widziałem jak dyma się z innym zaraz po tym, jak zaczęli być razem. Powiedziałem mu o tym bo byliśmy dobrzy kumple. Ona zanegowała, on uwierzył jej i foch obojga do dzisiaj (10 lat)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Banek5000: a zmieni coś w tej opowieści, jak ci napisze, że ona ma na imię Beata, jej chłop to nie wiem jak, bo mnie to nie interesowało, a chłopak #przegryw Bartek?

Jest spoko ziomeczkiem, tyle że w moim przekonaniu jest społecznie wycofany, jeżeli chodzi o dziewczyny. Wyglądu nie ocenie, bo facetów ciężko mi umieścić w skali.

A kredyt na mieszkanie 50m, w mieście 150k mieszkańców, to też nie jest coś niespotykanego.