Wpis z mikrobloga

Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazywa mnie „ojkofobem”, albo twierdzi, że mam kompleksy wobec zachodu. To nie kompleksy, tylko wstyd za taką mentalną wschodnią dzicz. Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wkvrwia mnie, że tacy ludzie jak Pawełek są i do tego nazywają się patriotami.

Kraj wspaniały, tylko ludzie kvrwy.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
stanleymorison - Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazy...

źródło: comment_1655804613N6XGXo1Wkdk4g6BAIRNq5f.jpg

Pobierz
  • 109
@stanleymorison: Nie wiem jak można wątpić w globalne ocieplenie skoro nawet ja podczas mojego krótkiego życia zauważyłem zmiany klimatyczne. Jeszcze pamiętam zimy, w trakcie których można było pojeździć na sankach, teraz rzadko. W ogóle obfite opady śniegu w ostatnich latach to rzadka zimowa atrakcja.

Obecnie co roku jest susza, co roku są pobijane rekordy temperatury w danym miesiącu, ponadto z całego świata spływają podobne obserwacje ale nie.

Gość musiał założyć bluzę
@stanleymorison: Ah nie mogę się doczekać kolejnej zimy w Polsce. Kolejnej zimy gdzie moge sobie wyjśc w samej bluzie, kolejnej zimy bez śniegu.
Nie moge się doczekać narzekań rolników, którzy zaś są #!$%@? bo rośliny i zwierzęta coś odwalają.
Nie moge sie doczekać jak gazety będą się emocjonować, bo jakaś roślina sie pojawiła na 3 miesiące przed tym jak powinna.
Nie moge się doczekać zas narzekania takiego Pawła albo Gawła na
@stanleymorison: generalnie denialistów klimatycznych wrzucam do tego samego wora co płaskoziemców xD wielcy #!$%@? oświeceni, myślą że poznali jakąś ukrytą prawdę, myślą że uniknęli manipulacji a tak naprawdę jedynymi zmanipulowanymi i ogłupionymi są oni sami.
Zmanipulowani przez prawicowych youtuberów pokroju Michalkiewicza, wRealu24 i innych xDD

Jest #!$%@? 100% konsensusu wśród naukowców, że zmiany klimatu są spowodowane przez człowieka, ALE NIE, JO WIM LEPIJ, TE #!$%@? NAUKOWCE POD KRAWATEM CO TYLKO W