Wpis z mikrobloga

Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazywa mnie „ojkofobem”, albo twierdzi, że mam kompleksy wobec zachodu. To nie kompleksy, tylko wstyd za taką mentalną wschodnią dzicz. Nie wstydzę się, że jestem Polakiem, wkvrwia mnie, że tacy ludzie jak Pawełek są i do tego nazywają się patriotami.

Kraj wspaniały, tylko ludzie kvrwy.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
stanleymorison - Z takimi ludźmi dzielisz miano „obywatela polski”. A potem ktoś nazy...

źródło: comment_1655804613N6XGXo1Wkdk4g6BAIRNq5f.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
kalendarzowej zimie ujemna temperatura jest tylko w nocy i to nie zawsze


@Walther00: chciałbym żyć w świecie gdzie faktycznie tak jest.

Globalne ocieplenie jest imo realnym problemem ale bajdurzenie ekologów odpowiednio do sytuacji woła o pomstę do nieba czyli:

* -18 stopni w styczniu - TO WYNIK GLOBALNEGO OCIEPLENIA KTÓRE ZWIEKSZA AMPLITUDY TEMPERATRUR
* +5 stopni w styczniu - WIDZICIE TO GLOBALNE OCIEPLENIE, PRAWDZIWEJ ZIMY JUZ NIE MA, NIE MOZNA NA
  • Odpowiedz
@Walther00: aż przejrzałem sobie zdjęcia na Facebooku

październik 2012 śnieg w #!$%@?
1 kwiecień 2013 śnieg w #!$%@? x10 - jebnęło z pół metra
majówka 2011 śnieg

Ostatnie lata też nie pamiętam żeby były bezśnieżne może 17/18 bo wtedy byłem zagramanicą i nawet opon chyba nie zmieniałem na zimowe jak wpadłem na święta xD

Ustalmy fakt - zarówno komentujący konfederaci-denialiści jak i młodzi-wykształceni-z-wielkich ośrodków #!$%@? wiedzą i powinni wszyscy razem stulić
  • Odpowiedz
@stanleymorison: ja 2 lata temu, podczas tej wyjatkowo zimnej i snieznej zimy jak na ostatnie lata uslyszalem u fryzjera, ze "tak mowia o globalnym ociepleniu, a tu prosze, taka zima, glupoty i tyle". To, ze to byla pierwsza taka zima od jakichs 10 lat czy tam wiecej, a wszyscy rzucili sie na sanki tak, ze ceny skoczyly kilkukrotnie (bo nikt ich przez lata nie musial kupowac) to juz przemilczal ( ͡
  • Odpowiedz
zapewniam cię że młodzi-wykształceni-z-wielkich ośrodków wiedzą o wiele więcej od ciebie i jesteś ostatnim żeby kazać im stulić pysk


@eyehategod: fajnie, że próbujesz zdefiniować wyimaginowaną grupę xD

zapewniam, że #!$%@? mnie obchodzą twoje zapewnienia jak nie umiesz czytać
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Najlepsze jest to, że te same przygłupy, które w niedzielę płakały nad globalnym ociepleniem twierdzą, że dziś to jest pogoda, a nie klimat xD. Choć globalne ocieplenie tak jak dziesiątki, albo może i setki razy w historii oczywiście ostatnio występuje, to troglodytom wydaje się, że jesteśmy tak mocarni, że to wszystko dlatego, że napaliliśmy za mocno w piecu.
  • Odpowiedz
W poznaniu spadek z 36 stopni na 17 w ciągu niecałych 24h to normalne jest.


Dowody anegdotyczne na oceplenie klimatu są spoko.
Dowody anegdotyczne na brak ocieplenia klimatu nie są spoko i w ogóle siara xD

No sorry, ale to co pisze sporo ludzi w komentarzach to dokładnie takie samo Januszerstwo jak Paweł z Twittera, tylko w drugą stronę. Zmiany klimatu nie polegają na 3 ciepłych dniach w czerwcu.
@Kryspin013:
  • Odpowiedz
@eleg: dzbanku, jest konsensus wsrod naukowcow zajmujących się klimatem, ze mamy na to spory wpływ, typowe nie znam się ale się wypowiem. Owszem zdarzały się ocieplenia w przeszłości, ale nigdy w takim tempie, poza tym powinnismy teraz technicznie wchodzić w faze oziębienia według cyklu
  • Odpowiedz
No sorry, ale to co pisze sporo ludzi w komentarzach to dokładnie takie samo Januszerstwo jak Paweł z Twittera, tylko w drugą stronę. Zmiany klimatu nie polegają na 3 ciepłych dniach w czerwcu.


@lagi_mozgu: no soory ale jakbyś nie zauważył to była ironia ziomek a nie żaden "dowód". Użyłem tego sameto typu argumentacji co pan pawełek.
  • Odpowiedz
@Walther00: susza (hydrologiczna) trwa już siódmy rok. Ale takim tępym lujom nie przemówisz. Oni by negowali problem siedząc po szyję w wodzie z roztopionych lodowców, a na titanicu krzyczeli że przecież nic się nie dzieje, bo orkiestra gra dalej.
  • Odpowiedz
@Zlpnc: Konsensus jest taki, że Niemcy które od 30lat kopcą o kilkanaście-kilkadziesiąt % więcej niż my (na jednego obywatela), narzucają nam obecnie przez politykę klimatyczną w ue koszty takiej emisji, na które ich stać, ponieważ swoje już nakopcili i się dorobili i się kółko zamyka. I jak widać pożytecznych idiotów im nie brakuje.
  • Odpowiedz