Wpis z mikrobloga

@P123xyz: ja oglądam ślub od pierwszego wejrzenia australia na bieżąco w playerze i z love island na razie jestem na połowie pierwszej edycji australijskiej i jestem zachwycona potem obejrzę LI Australia 2 i po kolei wszystkie brytyjskie edycje tak że mam co oglądać w wakacje:)
@MajaF1: z love island australia i ślubem od pierwszego wejrzenia australia jest jeden wspólny mianownik a dokładnie jeden z finalistów LI Australia 1 jest w związku i ma dziecko z jedną z uczestniczek ŚOPW Australia tej edycji która teraz leci.
@MajaF1: Eden który zajął 2 miejsce w LI Australia 1 z Erin i rozstał się z nią bardzo szybko po programie ma dziecko i jest parą z Cyrell tą taką dość wybuchową która w najnowszym odcinku zrobiła Marcie taką awanturę że talerze latały i omal nie doszło do rękoczynów.
@ladymysterio: faktycznie :) ciekawa byłam, czy przetrwa najbadziej zakochana para - Jules z mężem - i znalazlam w necie ich zdjecie z dzieckiem :) a na innym stali właśnie z Cyrell i Edenem. Dziwiłam się, kto to :)
@MajaF1: jeszcze przetrwała para Marta z Michaelem. A w kolejnej edycji australijskiej uczestniczką będzie ponownie Elisabeth ta od tego Sama któremu się nie spodobała i zdradził ją z Ines, Tym razem lepiej trafi bo ponoć była z kolejnym mężem z programu ponad rok po programie.
@ladymysterio: miny Elisabeth były nie do pobicia, ale ogólnie dziewczyna naprawdę pragnęła miłości. Sam zachował się jak prostak już na samym początku. Ines była wredną paskudą - krzty szacunku i najmniejszego przejawu empatii... okropieństwo... Tak, jak teraz aktualna blond toxic z nowej pary - mąż już po tygodniu potrzebuje psychiatry, powinni to zakończyć dla jego dobra...