Wpis z mikrobloga

W normalnym cywilizowanym kraju, jak się popatrzysz na czyjś biust i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż kobieta zauważy, że się na niego patrzysz, to albo się ona do ciebie uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięta i powie:

- Dziękuję, że zwracasz uwagę na mój biust. Mi też się podoba, ale czuję się niekomfortowo gdy tak długo patrzysz.

A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w polsce
@FajnyTypek: Ide sobie ulica i idzie jakas wytapetowana baba i sie patrzy po wszystkich, no to sie popatrzylem na nia, i przykula mnie uwaga ze cos na klacie jej wystaje. Mysle se co to, ja #!$%@?, a tam suty jak wentyle od jelcza. #!$%@? nie moglem oderwac oczu, myslalem ze podejde i jej supelki zawiaze. Mowie Wam baby jak to widzicie to tak nie róbcie
@FajnyTypek: #!$%@? no co poradzić że to przyciąga uwagę. Jak jest ładna dziewczyna to się patrzy na nią tak samo jak jest nie wiem ładny obraz.
Ja bardzo lubię dziewczyny bez staników i ciężko mi nie rzucić okiem. Przepraszam jeśli którejś różowej sprawiam tym spojrzeniem dyskomfort, nie taki jest mój zamiar. Chcę po prostu zobaczyć coś ładnego.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które swoją decyzją o braku stanika poprawiły mi humor, jesteście super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 529
@FajnyTypek: skoro sutki kobiece nie różnią się od męskich, to dlaczego ona czuła się niekomfortowo jak ktoś patrzył na jej? Ja się czuję dobrze jak ktoś patrzy na moje męskie sutki. A jeśli jednak uważa je za obiekt nacechowany seksualnie i czuje się niekomfortowo jak obcy je widzą, to może niech je zasłoni? Jak zwykle, zwalanie swoich problemów na cały świat i próba rozwiązania ich twitterem.
@FajnyTypek:

kobieta wybiera wysokich bad boyów gardząc niskimi beciakami, kieruje się tylko dobrem swoim i potomstwa, musi się wyszaleć: wszystko spoko, taka natura, tak jesteśmy stworzone, nie możesz zmienić tysięcy lat ewolucji, jak ci się to nie podoba incelu to idź na terapię! 1!1!1


chłop się 5 sekund na cycki popatrzy bo taka natura: hurr durr szowinizm, seksizm, gwałt mentalny! 1!1!!1
@ston3d_monkey: Typiara ubiera się jak prostytutka, szczuje cycem i dupą, a potem oburzona że zdrowi mężczyźni się patrzą.
To tak jakby facet chodził bez gaci z rozpiętym rozporkiem po mieście i mówił, że to męski dekolcik. Albo lepiej jakby włożył sobie 40 cm dildosa do gaci, żeby wyglądało, że to jego penis i zwracał wszystkim kobietom po drodze "na co się gapisz? przestań mnie molestować" ( ͡° ͜ʖ ͡