Wpis z mikrobloga

Ciekawa sprawa. Wiele razy na tym tagu czytałem wpisy, że ludzie płacą po 1000, 2000, 3000 PLN za m2 wykończenia i jeszcze całują po nogach, że tak tanio.

Daliście się zrobić w balona kochani.

(jest to oferta od dewelopera, który oferuje, że dodatkowo może wykończyć zakupione mieszkanie).

#nieruchomosci #mieszkanie
Pobierz haha123 - Ciekawa sprawa. Wiele razy na tym tagu czytałem wpisy, że ludzie płacą po 1...
źródło: comment_1655978781DinVfVoRidYzuQlA2w1kVJ.jpg
  • 54
@Samir_Al-Zahar: dzięki kolego, widzę, że wyparcie działa mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Specjalnie nie zostawiałem kontaktu do tego ogłoszenia, abyście kochani nie dzwonili do tego dewelopera, że sami daliście 3k za m2 i że robi za tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fff112: kolego, a czy Ty potrafisz sobie wyobrazić taki scenariusz, że deweloper rzeczywiście to zrobi za te 450 PLN / m2, aby zachęcić klientów do zakupu, bo sprzedaż tak jakby nie ma się najlepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzięki kolego, widzę, że wyparcie działa mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@haha123: To Ty chyba wypierasz fakty xD
Nawet nie wiadomo czy ogłoszenie dotyczy jakiejś prowincji czy miasta wojewódzkiego xD
Gdzie sama cena za metr mieszkania waha się od 4500 do 15k albo i więcej bo górnej granicy nie ma.

Nie da się ocenić czy to tanio czy drogo bez znajomości rynku, ani tym bardziej poziomu wykończenia.
@haha123: Wystawi za -15% ceny jaką miał wcześniej, a nie 75% mniej bo sprzedaje mu się mniej mieszkań...Człowieku ludzie mają kasę i tylko czekają, aż zacznie spadać...serio myślisz, że jak spadnie 30% to dalej będą czekać? Będą kupować bo spadło, a tym czasem podaż się zwiększy i cena bardziej nie poleci. Niedobór mieszkań i domów dalej jest duży...poczekaj jak obniżą stopy za 3-4lata...jak się młodzi rzucą na kredyty, a mieszkań wiele
@mickpl: jak rzadko to tu się z tobą zgodzę. Do 1000 zł / m2 można wykończyć mieszkanie bardzo dobrymi materiałami. No oczywiście nie mówię tu o prawdziwym drewnie na podłodze. Materiały w pakiecie deva są zazwyczaj bardzo średnie.
@LittleOpa: Szczerze do nie do końca rozumiem ludzi, którzy koniecznie chcą wyłożyć 100 metrów syberyjskim drewnem. Technologia poszła bardzo do przodu i nawet te stosunkowo tanie materiały sprawdzają się bardzo dobrze.