Wpis z mikrobloga

To mój wysryw na biedronkę, gazetka od 23.06 towar ma być tylko dostępny do 26.06.
Byłem wczoraj o 9:00 nie było praktycznie nic dostępnego w sklepie z gazetki. #!$%@? wyszedłem nie robiąc zakupów wcale.

Poszedłem po kleszcze dzisiaj taka sama sytuacja. Żadnego z produktów nie ma w biedrze. Jako, że przez ceny paliwa #!$%@? to nie będę po całej Wwa #!$%@?ł by robić zakupy a autobusem nie widzi mi się taszczyć zakupów z drugiego końca dzielnicy to robie zakupy w biedronce która jest na osiedlu.

Co druga gazetka to robienie klienta w #!$%@?, bo połowy produktów nie ma. I #!$%@? wychodzę nie robiąc zakupów i robie większe w lidlu.

Po #!$%@? robić taki fake marketing??? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I teraz #!$%@? siedzę na zdalnej i ani kleszcza do #!$%@? ani niczego fajnego do #!$%@? bo z #!$%@? zakupów nie zrobiłem i muszę do Lidla podjechać nosz #!$%@? (°°

#pdk #biedronka ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?
GajuPrzegryw - To mój wysryw na biedronkę, gazetka od 23.06 towar ma być tylko dostęp...

źródło: comment_1656070195sZ5gXkMl3k4W2D7TkkZkvK.jpg

Pobierz
  • 28
@Mortadelajestkluczem: Próbowałem z Frisco i z Barabara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frisco mi przywiozło i #!$%@? zakupy w przedpokoju 3h sprzątania kefiru i śmietanki zza szafki i progów xD

Barabara jak mi przywiozło produkty to terminy były bardzo krótkie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zraziłem się i chodzę sam. Ale męczące jest to ze nie mogę sprawdzić bazy produktów czy czegokolwiek podobnego by zrobić
@GajuPrzegryw: Ee panie, skąd ja to znam. Kiedyś w Media Expert specjalnie przyjechałem 2 minuty po otwarciu sklepu bo miały być na promce fajne laptoki. Biegnę do kasy i co? Pan mówi, że już jedna pani kupiła na raty i czeka na decyzję kredytową, więc już nie ma laptopów (chyba, że nie przejdzie jej decyzja z banku to mogę wziąć). To wielki hicior w gazetce na pierwszej stronie, a na otwarciu
@Shellthorn: Zawsze tak jest. W teorii mogą tak robić ale ktoś to powinien ukrócić. Idę na zakupy sugerując się gazetka a wychodzę z jednym produktem.

Jak oni chcą w ten sposób zarabiać? Nigdy mi się nie zdażyło ze przyszedłem po konkretny produkt a wyszedłem z innym xD Jak mnie tak robią w #!$%@? to na nich pluje i idę do innego sklepu. Ale jeździć do auchan za każdym razem lub Lidla
@GajuPrzegryw: Co innego jeszcze jak widzisz tłum ludzi przebierający w rzeczach czy lodówkach to już ciul, wiesz, że towar był i ludzie rozkradli, ale jak jesteś drugim klientem w sklepie i towaru już nie ma, no to już coś grubo jest nie tak.
@Shellthorn: No dlatego byłem wczoraj rano o 9. By zobaczyć. Czasem jest następnego dnia to poszedłem dzisiaj o 12. Wychodzę po spotkaniach w pracy zrobić zakupy i nie trafiłem nawet na cenówkę po kleszczach xD

Jak się #!$%@? to wieczorem podjade do auchan. Tam powinny być
@GajuPrzegryw: Kuszą tylko żeby przyjść. Niemal każdy kupi coś „No bo skoro już jestem to kupię, wstyd wychodzić z pustymi rękami”.
Kiedyś próbowałem kupić warzywa w promocji na przetwory. Na 5-6 tygodni nie udało mi się nic kupić i całkiem zrezygnowałem z biedronki.
Ale na pewno w excelu ktoś wyliczył że im się to opłaca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GajuPrzegryw: powiem Ci jak to działa. Towar typu bób przychodzi w małych ilościach z racji tego, że szybko się psuje. Dlatego najlepiej trafić na niego zaraz po tym jak sklep ma dostawę i wyłoży warzywa. U mnie na przykład przyszły dwa kartony i leżą od wczoraj już nadają się do wyrzucenia.