Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, czy istnieje jakaś stacja, moze i internetowa gdzie jest prawdziwy prezenter który komentuje muzykę, puszcza jakieś ciekawe rzecz a nie 10 najnowszych hitów zapętlonych, nie maj jakiś bezbekowych tekstów o tym jak to hehe piątunio weekendzik itd?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mlucek: polecam radio 357 lub nowy Świat. To radia internetowe więc w samochodzie może być różnie ale za pomocą apki da się ogarnąć. Nie ma bloków reklamowych, czasami są informacje o sponsorze /patronie audycji. Ewentualnie dwójka jeżeli lubisz muzykę klasyczną - reklam brak.
i tu wchodzi on cały na zielono i czarno - spotify

@doznanie: Przecież tego się nie da używać. Ściągnąłem jakiś czas temu, złożyłem playlistę i nagle się okazuje, że nie mogę sobie przełączać piosenek, ani zmienić listy kiedy mi się podoba. XD Ta aplikacja (przynajmniej w wersji darmowej) to nieporozumienie.


@BulgarskiTaboret: #cebula
@Mlucek: Patrząc od zaarania historii statystycznie chociaż raz musiałeś poznać osobę która wygrała coś wartego wiecej niż 1000 zł w konkursie. Chętnie bym usłyszał o takiej osobie. Po prostu teraz prawo juz nie pozwala walić w #!$%@?
@BulgarskiTaboret: Odpal sobie na telefonie stronę internetową spotify, ale w wersji na komputer. Z nieprzyjemności pozostaną jedynie reklamy. Na kompie Spotify za darmo ma jedynie reklamy. Czasem więcej, czasem mniej. Możliwe, że wyłączenie Spotify w momencie odpalania reklam uczy jakoś algorytm, żeby cię nimi nie #!$%@?ł co 10 minut. Czasem słucham kilka godzin i nie ma żadnej reklamy, a czasem reklama co 30 minut i wtedy wyłączam Spotify na jakiś czas.