Wpis z mikrobloga

Jako, że jestem trochę zmęczony podróżami zagranicznymi (sytuacja na lotniskach nie jest zbyt komfortowa, nawet dla tych co mają SkyPiority), dzisiaj stwierdziłem - zrobię to - czas skorzystać z największej atrakcji tego roku - pociągu do Sobótki.

Cieszyłem się jak dziecko mijając kolejne przejazdy kolejowy - szczególnie ten z Berry Town, jak i z Imprezy Miłej.

Smacznej kawusi!

#wroclaw
B.....o - Jako, że jestem trochę zmęczony podróżami zagranicznymi (sytuacja na lotnis...

źródło: comment_1656222582UVWMCqc8BFH2OirOjPFIRc.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Ciapong był w połowie zapełniony (:


@Bratkello: więcej pociągów! Som potrzebne! Aeeee kurła!

Szybko się zasadność tej linii wyjaśnia. Spodziewałem się kilku miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bratkello: A jak z obłożeniem bo ja do świdnicy często wracam na weekedn, a ostatnio właśnie się bałem, że tym o 9 będzie puszka sardynek jak do szklarskiej w piątek. Bo w piątki w tym pociągi jest chill, ale teraz wolałem wybrać ten o 8 przez jaworzynę. ( )
Powodzenia na wycieczce i braku tłumów na ślęży.
  • Odpowiedz
@Bratkello: jak ja się zajebiście cieszę że mieszkam na starym osiedlu PRLowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) przestrzeń, wszędzie blisko i do pracy 10 minutek a nie czekanie na przejeździe bo zepsute rogatki a potem jeszcze godzinę w korku w centrum i tak jest się po 2 godzinach w pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: akurat to działa na odwrót, potrzeba czasu by ludzie z aut przesiedli się na pociągi. tak było choćby z trzebnica
  • Odpowiedz
akurat to działa na odwrót, potrzeba czasu by ludzie z aut przesiedli się na pociągi. tak było choćby z trzebnica


@Shishu: dlatego z tygodnia na tydzień mniej ludzi jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogau: chyba na odwrót, z tygodnia na tydzień ludzi coraz więcej, ale co ty możesz wiedzieć skoro pociąg widzisz jedynie z okna swojej corsy
  • Odpowiedz
z okna swojej corsy


@Shishu: uuu, ale zazdrość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tygodnia na tydzień ludzi coraz więcej,


@Shishu: dlatego tydzień temu nie dało się wsiąść, a teraz jest pół składu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz