Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: Języka zacząłem uczyć się praktycznie od zera. Ciężko określić na jakim jestem poziomie, ale tak właściwie, to nawet za bardzo o tym nie myślę. Staram się utrzymać liniowy progres i przede wszystkim systematyczność, z którą od zawsze miałem problemy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: 700 dni to wcale nie tak dużo, szczególnie jeżeli nie uczy się bardzo intensywnie. Myślę, że pogadać bym był w stanie, ale tylko przy piwku. Chyba każdej nacji jest wtedy łatwiej znaleźć wspólny język
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiXereg: masz płatne Duolingo?

Ja kiedyś robiłem ale jak wprowadzili te płatności to przestałem. Bo chyba ich #!$%@?ło, żeby było tylko 5 serc na dzień. Po to człowiek się uczy, żeby popełniać błędy. A tak robisz cały czas łatwiejsze, bo nie możesz iść dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiXereg: jeszcze przez jakiś czas nie używałem aplikacji tylko strony mobilnej, bo tam nadal nie było serc. Ale na stronie znowu nie działały ćwiczenia na sprawdzanie mowy. Ech... taką dobrą aplikację popsuli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mk321: Mam zwykłe Duolingo, bez premium. Te serduszka rzeczywiście są denerwujące, ale można je ominąć korzystając z aplikacji webowej. Co prawda jest ona uboższa o kilka funkcjonalności, ale widziałem, że zawiera trochę więcej informacji i tipsów o tym, jak się uczyć języka, plansze z koniugacją itp.
  • Odpowiedz
@mk321: Ćwiczenia na sprawdzanie mowy działają na stronie, kiedyś czytałam, że to zależy od przeglądarki. Na firefoxie w ogóle mi się nie pojawiają, ale na Chrome jest wszystko git.
  • Odpowiedz