Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: akurat polewanie ulic ma dużo sensu. ten pył, który cały czas się podnosi i nie cały jest wdychany przez dzieci i staruszki można spłukać z dróg i chodników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynszyla2018: ah. Rozwiązywanie problemów w debilny sposób, które się samemu stworzyło...

Najpierw wywalmy wszystkie drzewa i trawniki z centrum, stawiajmy wszędzie metalowe barierki zamiast krzewów. A później szukajmy sposobu by obniżyć temperaturę w centrum, bo robi się groźnie i niebezpiecznie chodzić po tym...
  • Odpowiedz
to mnie w tym wszystkim rozwala najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@szynszyla2018: A mnie rozwala Twój brak pomyślunku. Polewanie ulic ma konkretny cel o czym wyżej już powiedziano. Natomiast lanie wody na własny trawnik, aby był zieleńszy to głupota i nie powinno się tego robić w czasie upałów. Tak samo z myciem auta czy napełnianiem basenów przydomowych.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Nie wiem, dlaczego władzę większości miast w Polsce upodobała sobie beton. W moich okolicach remontuję rynek. Wczoraj z tatą byłam w okolicy i wszędzie beton, kilka cienkich, młodych drzewek na krzyż. Wczoraj +30 stopni i nie dało się stać bez cienia, ciepłe powietrze buchało w twarz. Nie mogę tego zrozumieć, ani to ładne ani praktyczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szynszyla2018: I co to da? Tylko większą wilgotność będzie w powietrzu, gdzie będzie przez to jeszcze gorzej, bo para wodna zatrzymuje ciepło.

@s---k: będzie chłodniejsze podłoże, będzie mniej pyłu w powietrzu
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: to że w wawie, stolicy #!$%@? polski nie ma takiego parku w centrum to jest aburd. Jak zostałbym prezydentem Warszawy to pierwsze co bym zrobił zlecił #!$%@? tej betonozy w centrum i zrobił zajebisty park. Centrum Warszawy potrzebuje zielonych płuc.
  • Odpowiedz
Nie no, nawet jakby istniało to Polacy by i tak nie posadzili, a wycięli. A jakby posadzili to tzw klomb polski xD Małe, kołkowate gowno, cięte jak szalone która ani nic nie daje ani ładne nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krzysztof53647:
Weź może następnym razem wejdź na Google Street View i porównaj polskie miasta do innych europejskich zanim zaczniesz pisać takie głupoty.
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: ponieważ utrzymanie zieleni kosztuje , dlatego wycinali na potęgę zresztą z tego co pamiętam to PiS odpowiada za ustawę która umożliwiła samorządom wycinanie drzew , ogòlnie ustawa poprawiła problemy jakie występowały przy wycinaniu drzew w pasach drogowych oraz przy prowadzeniu infrastruktury technicznej , ale samorządy wykorzystały ja do usunięcia tej zieleni na wszystkich placach które nie są parkami:)
  • Odpowiedz
Gdyby tylko były takie stwory z pniem i koroną z liśćmi co by mogły dawać cień i chłód. Kurde gdyby przyroda takie coś wymyśliła. Nawet mam propozycje na nazwę - drzewo


@Krzysztof53647: jeśli stwory to bardziej Onodrimowie lub Huornowie
  • Odpowiedz