Wpis z mikrobloga

Pitu, pitu. To ze twoja ulica jest zielona to nie znaczy ze każda. Wschód Europy tnie drzewa na potęgę, a zachód od wielu lat sadzi.


@Krzysztof53647:
Jak Ci się nie chce wchodzić na Google Street View to chociaż zerknąłbyś na dane eurostatu żeby znowu się nie okazało, że piszesz głupoty. Z poniższej grafiki nic takiego nie wynika. Tu masz z kolei dane z World Banku, czy z tych danych wynika, że
Errad - > Pitu, pitu. To ze twoja ulica jest zielona to nie znaczy ze każda. Wschód E...

źródło: comment_1656449855VTFREP31lXfpmFzHCfO7Tj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie wiem, dlaczego władzę większości miast w Polsce upodobała sobie beton. W moich okolicach remontuję rynek. Wczoraj z tatą byłam w okolicy i wszędzie beton, kilka cienkich, młodych drzewek na krzyż. Wczoraj +30 stopni i nie dało się stać bez cienia, ciepłe powietrze buchało w twarz. Nie mogę tego zrozumieć, ani to ładne ani praktyczne.


@Zaczytanaa: prosty sposób na przewalenie kilku milionów zł i przetransferowanie ich do zaprzyjaźnionej firmy. No i
  • Odpowiedz
@Errad: Mylisz zalesienie kraju z zielenią. Nasze miasta tną drzewa na potęgę i wszędzie wszystko betonują. Natomiast zachodnie miasta znowu beton zrywają i wszędzie nasączają zieleń. I to już od wczesnych lat 90!
Rozróżniaj zieleń miejska od zalesienia „żeby znowu nie okazało się ze piszesz głupoty”!
  • Odpowiedz
@s---k: Tylko to ciepło odczuwalne które najbardziej przeszkadza w mieście jest najczęściej spowodowane właśnie rozgrzanym betonem którego schłodzenie realnie obniża temperaturę odczuwalną. Para nie utrzymuje się zbyt długo w takim ciągu. Do tego zapobiega deformacjom drogi i używa się do tego i tak "brudnej" wody. Ogólnie szału rozwiązanie nie robi ale lepsze niż nic biorąc pod uwagę niewielkie koszta.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kurna wykopki to się nawet do tagow przypierd## xD


@szynszyla2018: Klasyczny cykl życia mikroblogera. Jesteś bordo.

Kilka komentarzy wyżej próbujesz twierdzić, że Śląsk i województwo śląskie to jedno i to samo a teraz nagle ci się odwidziało i to już tylko tag, do którego #!$%@?ć się nie można (tak, udajemy cenzurę, żeby ranking nie spadł).
  • Odpowiedz