Wpis z mikrobloga

@Matti28: Ja swoją różową też tak lubię poprowadzać, może nie po mieście, ale ten chłop ma chociaż majtki. I wiesz co? #!$%@? mam, że ty w swoim nudnym jak #!$%@? życiu nie zaznasz innej pozycji jak misjonarz, a wiecznie owłosiona według Biblii #!$%@? będzie ci zostawiać po każdej minecie spaghetti między zębami. A nie zapomniałem, że mieszkasz z mamą i jesteś zły na wszystkich dorosłych, którzy mają czelność uprawiać seks, kiedy
  • Odpowiedz
@Pajakoss: Ale cię staży musieli krzywdzić, że tak nienawidzisz dzieci. Tym właśnie objawia się lewak. Normalna rodzina jest dla was zagrożeniem? Prowadzanie chłopaka na smyczy ok, a obrona przed czubami swojego dziecka to już zło? xD Idźcie się wszyscy leczyć w tych szpitalach, to będziecie się widywać na korytarzach.
  • Odpowiedz
@Matti28: Ja swoją różową też tak lubię poprowadzać, może nie po mieście, ale ten chłop ma chociaż majtki. I wiesz co? #!$%@? mam, że ty w swoim nudnym jak #!$%@? życiu nie zaznasz innej pozycji jak misjonarz, a wiecznie owłosiona według Biblii #!$%@? będzie ci zostawiać po każdej minecie spaghetti między zębami. A nie zapomniałem, że mieszkasz z mamą i jesteś zły na wszystkich dorosłych, którzy mają czelność uprawiać seks, kiedy
  • Odpowiedz
@massbombing_return: ale zdanie supertatów i to że dziecko zobaczy coś takiego na ulicy też nikogo nie obchodzi tylko jakiś katolickich odklejeńców bo co to może w jego życiu zmienić xD
@Matti28: doskonała diagnoza sytuacji rodzinnej i poglądów politycznych, zgłoś się gdzieś bo powinieneś na tym zarabiać xD, dzieciaka ci zaatakowali że musisz go bronić czy honur ci nie pozwala patrzeć na takie obrazki xD bigosiku sobie ugotuj i harnasiem zapij
  • Odpowiedz
@Matti28: xD tarcze i miecz se jeszcze zamów, wnioskując po ilości agresji w twoich postach i strasznie #!$%@? za wszystko to mocno powątpiewam w normalność tej rodziny
  • Odpowiedz
@Matti28: nie zauważyłem żeby się ktoś ruchał na zdjęciu i nie wiem skąd u ciebie ta obsesja na punkcie seksu , zastanawia mnie też co ma wspólnego maska psa z zamienianiem płci i po co to się pojawia w dyskusji. Agresja jest częstym symptomem zaburzeń psychicznych może warto by się udać do specjalisty ?
  • Odpowiedz
Na szczęście rewolucja kulturowa trwa i takich rzeczy wasze dzieci będą się uczyć w szkołach, a ujadanie prawaków nikogo nie obchodzi :) Możecie się wyprowadzić do rosji jak nie pasuje
  • Odpowiedz
@Pajakoss: Inny prawak wyżej również popełnił błąd, dlaczego mnie nie dziwi że to właśnie sebki anty lgbt są na bakier z nauką? gdyby więcej czasu poświęcali na szkołę to umieliby i w ortografię i prawidłowy światopogląd
  • Odpowiedz