Wpis z mikrobloga

@Pajakoss: Czy ja nie mam innego życia i tylko ruchanie mi w głowie? Jak masz potrzebę paradowania na golasa, to rób to na podwórku, żeby Cię nikt nie widział. Powinniście się wszyscy zacząć leczyć jeśli uważacie, że pokazywanie publiczne perwersji jest normalne xD Macie wielkie problemy z głową i próbujecie ze świata zrobić jeden wielki psychiatryk, gdzie ludzie chorzy uważani są za zdrowych i modnych. Większość ludzi chce żyć normalnie, bez
@Matti28: Z kim? Z żoną? Dłoń może mieć status żony? Ale tam nikt na zdjęciu seksu nie uprawia, więc skąd pomysł żeby pokazać jaki mają seks? „Lewaki”, #!$%@? jak niektóre osoby mają hard #!$%@?, żeby nazywać wszystko z czym nie potrafią sobie poradzić „lewactwem”. Współczuje Ci nudnego życia we #!$%@?, że innym się udało :)
@zbaszynek: >Inny prawak wyżej również popełnił błąd, dlaczego mnie nie dziwi że to właśnie sebki anty lgbt są na bakier z nauką? gdyby więcej czasu poświęcali na szkołę to umieliby i w ortografię i prawidłowy światopogląd
Zdajesz sobie sprawę , że w tym poście popełniłeś więcej błędów niż tamci łącznie ? XD
@Matti28: no i gratuluję, seksuologia to tylko jedna z gałęzi nauki ale nie wiem po co znowu wracasz do tego ruchania xD. No i nauka nie dzieli się na normalną i nienormalną bo ta druga nie funkcjonuje w nomenklaturze jako nauka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Matti28: o dla Boga patrzcie państwo i płaczcie. Chłop na paradzie gejów za psa przebrany. Swoją drogą Mati gdyby nie Ty nie widział bym tego zdjęcia więc przyłożyłes swoją rękę do propagandy LGBT XD.
I muszę zapytać. Bo ja mówię o sobie że jestem tolerancyjny(rozumiem że na świecie są ludzie o innych preferencjach seksualnych i nie wnikam dalej). Co kieruje Tobą, że postujesz takie zdjęcia. Siedzisz w necie i szukasz takich