Wpis z mikrobloga

każdy orze jak może, przykro sie patrzy na takie widoki bo wiesz, że Ci ludzie by chcieli mieć normalny dom z ogrodem..


@artiom143: To niech do roboty idą. Mi też nikt mieszkania nie dał za darmo, a na dodatek zostało mi jeszcze 30% ceny mieszkania do spłacenia.
@RoMaN_MiKLaS: Stała, skoro jest teraz możliwość bez kosztowego nadpłacania, to zawsze można sobie ratę malejącą "zasymulować" odpowiednimi nadpłatami. Powinno wyjść na to samo.

Z drugiej strony, gdybym stracił pracę, to nie byłbym zmuszony płacić aż tak wysokich rat na początku jak przy racie malejącej.

Generalnie jestem zdziwiony że niektórzy ludzie w ogóle wybieraj ratę malejącą. Chyba że czegoś nie wiem. Wiesz jaki jest sens raty malejącej przy bezpłatnych nadpłatach kapitału?
@Megawonsz_dziewienc: @FrasierCrane: To prawda, ale wątpię czy można zahibernować dziecko w wieku 7 lat i ono sobie tak spokojnie poczeka, aż odłożysz na dom z ogrodem. Jeśli ktoś ma dziecko w wieku w którym taki basen to frajda, ale sam nie ogarnął zycia to chyba dobrze, że stara się zorganizować coś na wakacje najlepiej jak może na ten moment. Dziecko nie zrozumie, że teraz jesteście na dorobku i za 8
@jan_dzban: Wbrew pozorom ci ludzie są znacznie bogatsi od niektórych wynajmujących elitarne apartamenty 25 m2, czy nawet dumnych kredytobiorców na 30 lat.

Zasiłkowiec z odpowiednia ilością gówniaków lekką ręką zgarnie nawet 10 000 zł. I ani godziny nie musi przepracować (więc to tak jakby miał 20 000 zł). Co ma robic z czasem wolnym? Harnaś, viceroj, basen, grill.