Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki,

od młodych lat borykam się z problemem podwójnego podbródka, najlepsze jest to że jestem szczupłą osobą, ale problem jak był tak jest, obstawiam że może być tutaj genetyka bo mój tata ma podobny problem. Próbowałem zabiegu #lipoliza x3 ale wbrew zapewnieniom lekarza zero efektów, a od ostatniego zabiegu minęły ponad 2msc, tylko spaliłem pieniądze.

W końcu udało mi się porozmawiać z lekarzem medycyny estetycznej i on sam powiedział że lipoliza to raczej pic na wodę i są po niej słabe efekty. Chciałbym podejść do tematu na poważnie i zakończyć go raz na zawsze, zdecydowałem się na zabieg #liposukcja, obecnie w moim mieście znalazłem dwie kliniki, z tym że w jednej wykonywana jest laserowa a w drugiej tradycyjna. Poczytałem trochę w internecie ale nie mogę się zdecydować, zastanawiam się po której metodzie będą lepsze efekty, nie chodzi mi o efekty zaraz po zabiegu, ale w długofalowym terminie. Czy robił ktoś z was liposukcję podbródka jedną lub drugą metodą i może się wypowiedzieć bądź polecić/odradzić jedną z nich? Dzięki.

#odchudzanie #tluszcz #medycynaestetyczna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c31de5e80a5db3bac31b8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
OP: @COTLOD dzięki za odpowiedź, chociaż z drugiej mam aparat już z dwa lata i ortodontka nigdy nie wspominała żebym miał tyłozgryz rzeczywisty, przejdę się może na początku na konsultację do jakiegoś chirurga szczękowo-twarzego żeby mi co zdiagnozował czy to na pewno to. Pytanie problemem nie będzie to że już jestem w trakcie leczenie ortodontycznego.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri