Wpis z mikrobloga

Czekoladowa od frania sama kręci na siebie bata:

- obrabianie frankowi dupy na telegramie po ukraińsku co ukazało jej prawdziwe oblicze
- ego #!$%@? w orbite (na ostatnim streamie obrażała polskie dziewczyny mówiąc, że się nie szanują i w sumie laska ma racje, ale co z tego jak sama ma only fansa i zarabia na życie wypinając dupę i ona coś mówi o szacunku xDDD poza tym takich rzeczy nie powinno się mówić jak chce się robić karierę w danym kraju, że lokalne dziewczyny są #!$%@? i w domyśle gorsze od niej
- zawieranie znajomości i otaczanie się największymi wywłokami polskiego internetu
- fochy z dupy i mina srającego kota na streamach i patrzenie w telefon zamiast zaangażowania w content
- mówienie franiowi czego może robić, a czego nie (zakaz picia, masz nagrać tik toka takiego jakiego JA chce itp.)
- opieranie wszystkiego na seksualizacji swojej osoby i wymachiwanie dupą, cyckami jako jedyne co ma do zaoferowania
- branie każdych nawet najbardziej debilnych deali (zareklamowała już jakiś scam związany z krypto, teraz prime mma xDD)

Pisałem już tutaj na tagu że nowe aktorki na streamach to jest must have dla frania bo ludzie z jednej strony mają już jej dość, a z drugiej jakby zobaczyła inne laski o podobnej charakterystyce bycia egzotyczną (np. azjatka) to może by się ogarnęła bo opieranie wszystkiego na jednym szonie skończy się jak z szachistą. Oczywiście aż tak spektakularnego upadku franio nie zaliczy bo sam z siebie umie robić content, ale zjazd z 10-15k na 5k opierając wszystko na niej będzie nieunikniony.

#franio #twitch #szymoool #primemma
c.....w - Czekoladowa od frania sama kręci na siebie bata:

- obrabianie frankowi d...

źródło: comment_1656969487AZaqZfWuNEEFwFcHCZuefj.jpg

Pobierz
  • 10
@Neaopoliti: Bo twitch to jedyne co oglądam jak mi się nudzi i potrzebuję się odmóżdzyć. 0 sportu, telewizji itd. więc sobie komentuje bo im więcej komentarzy krytycznych tym większa szansa na refleksje u streamera i zmianę contentu na interesujący. Rozumiem, że ty osiągnąłeś już ten poziom rozwoju intelektualnego i duchowego tak, że nikt inny poza tobą cie nie interesuje, ale musisz też być empatyczny i zrozumieć, że inni ludzie czasem czują
c.....w - @Neaopoliti: Bo twitch to jedyne co oglądam jak mi się nudzi i potrzebuję s...

źródło: comment_1656970363MMxCfDmoPZ7kr7z0FzOhIt.jpg

Pobierz
@chlopak_z_blokow Nie ma co przeżywać, oni mają świadomość że to atencyjny szon na co miałeś dowód w całej prawdzie od Szymola. Po prostu teraz trzeba zacisnąć zeby i z nią trzymać do walki żeby dzieci z Tiktoka się jaraly i kupowały PPV, potem niech idzie do Fagaty a zezol będzie dalej robił swoje