Wpis z mikrobloga

W CDPR po staremu - zaproszenia na imprezę dla fanów dostają znajomi pracowników za "postowanie gówna"

CD Projekt Red przygotowuje mega atrakcję dla fanów - imprezę z okazji 20 lecia firmy. Niestety, liczba zaproszeń jest ograniczona. Można je wygrać w konkursie - trzeba się postarać i jak najlepiej zaprezentować swoje oddanie firmie i jej słynnym grom.

Część zaproszeń została rozdana jednak znanym w community osobom. Jedna z takich osób, szerzej nie znana nikomu
crushovitz pochwaliła się takim zaproszeniem. Nie omieszkała podkreślić, że "opłaca się postować gówno" (ang. shitposting czyli postowanie mało interesujących rzeczy). Czy taka osoba powinna dostać to wyjątkowe zaproszenie, na które inni fani muszą zapracować? A może czynnikiem decydującym było to, że jest obserwowana przez rzesze pracowników CDPR albo nie kryje się ze swoimi lewicowymi poglądami? Zapraszam do dyskusji.

#cdprojektred #cyberpunk2077 #wiedzmin #wiedzmin3 #afera
M.....7 - W CDPR po staremu - zaproszenia na imprezę dla fanów dostają znajomi pracow...

źródło: comment_16570505205OHrJDR3IOO9z3eKvwNopb.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Misza97: myślałem, że zasady są równe dla wszystkich i każdy ma wziąć udział w konkursie i się jakoś zaprezentować. Ale widzę, że została zarezerwowana pula wejściówek "VIP" dla znajomków pracowników... Szkoda.
  • Odpowiedz
@kot_behemot: jasne, mogą zapraszać kogo chcą, mogą na przykład nikogo z fanów gier nie zaprosić i zrobić zjazd "dla swoich". Ale niech nie piszą wtedy takich słodkości jak ta na ich stronie, że nie mają miejsca dla wszystkich i trzeba wziąć udziału w konkursie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze to nie znam tej osoby, a siedzę w community cyberpunka 2 lata, ale mi by było wstyd się
pablo397 - @kot_behemot: jasne, mogą zapraszać kogo chcą, mogą na przykład nikogo z f...

źródło: comment_1657051302F2bTnb7BNedFs3vKDR9Vcg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Misza97: To tym jak wsparli BLM które niszczyło ludziom biznesy i tłukło na ulicach przypadkowych białych nic mnie już nie zdziwi a zwłaszcza wspieranie izraela. CDPR już dawno wylizał rowa chińczykom czyli prawie mamy komplet jeśli idzie o wspieranie najbardziej niemoralnych nacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Misza97: myślałem, że zasady są równe dla wszystkich i każdy ma wziąć udział w konkursie i się jakoś zaprezentować. Ale widzę, że została zarezerwowana pula wejściówek "VIP" dla znajomków pracowników... Szkoda.


@pablo397 Dział community w CDPR widzę bez zmian. A już od dawna jest do zaorania.
  • Odpowiedz